سرپرست فدراسیون دوومیدانی:

ادبیات نامه اول ما به صربستان درست نبود

ادبیات نامه اول ما به صربستان درست نبود

به گزارش مركز اسپرت سرپرست فدراسیون دوومیدانی مبحث ارسال ایمیل به صربستان برای ابطال ركورد فرزانه فصیحی را تكذیب نمود و در مورد آن توضیح داد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، ایرج عرب در نشست خبری امروز بامداد خود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دوره سرپرستی دوره انتقالی و گذار است و با دوره ریاست متفاوت است. سه وظیفه مهم در حوزه كاری ما دارای اهمیت بود. نخستین آن امور جاری فدراسیون بود و سپس بازی های المپیك تابستانی و در زمینه آخر انتخابات فدراسیون برای ما حائز اهمیت می باشد.
وی اضافه كرد: ما دو ورزشكار دارای سهمیه المپیك داریم كه كارهایشان را پیگیری كردیم. قرارداد را با مربیان احسان حدادی بسته ایم و اردوهای وی نهایی شد. با مربی تفتیان هم تا المپیك قرارداد بسته شد و هم اكنون در اردوی خارج از كشور حضور دارند.
سرپرست فدراسیون دوومیدانی با اشاره به اینكه هركسی باید در فدراسیون به وظایف خود عمل كند اظهار داشت: تلاش كردیم امور فنی در سازمان تیم های ملی بررسی شود. در چندین جلسه، برنامه ورزشكاران و مربیان دریافت شد. به صورت مثال آقایان شیری و رسولی در اردوی بلاروس هستند. در مورد مهردلان هم برنامه های لازم مصوب شد و در حال اجراست.
عرب خاطرنشان كرد: در مورد انتخابات فدراسیون هم ثبت نام را انجام دادیم و از این به پس از حیطه اختیارات فدراسیون خارج است.
وی در مورد ارسال ایمیلی از جانب فدراسیون برای لغو ركورد فرزانه فصیحی در صربستان عنوان كرد: بین ورزشكاران ما هیچ تفاوتی وجود دارد. تنها تفاوت به مبحث این است كه اتفاقا توجه ما به خانم فصیحی بیشتر است. ما فقط شنیده ایم كه چنین ایمیلی ارسال شده ولی چنین چیزی حقیقت ندارد. اصلا باور نكردنی نیست كه ما ایمیلی بزنیم و درخواست ابطال ركورد فصیحی را داشته باشیم.
وی اضافه كرد: پاسخ ایمیل فدراسیون صربستان هم نشان داده است كه آنها هم به خوبی و بدون هیچ حساسیتی پاسخ بندهای موجود نامه ما را داده اند. عرب در پاسخ به این سؤال كه به نظر می آید برخی افراد در فدراسیون شما در حال چینش انتخاباتی هستند؟ اظهار داشت: در حوزه مدیریت من نگاهی بر هیچ فرد و انتخاباتی وجود ندارد. ما تنها كار خودمان را می نماییم و حتی در انتخاب اعضای مجمع هم بی تأثیر هستیم. وی در مورد ارسال دو نامه به فدراسیون صربستان اظهار داشت: شجاعت این را دارم كه بگویم ادبیات نامه اول ما درست نبود. ما نامه دومی به فدراسیون صربستان ارسال كردیم كه متن آن تغییری نكرده است بلكه تفاوت در لحن آن بود. سرپرست فدراسیون دوومیدانی خاطرنشان كرد: ما در مورد خانم فصیحی شخصا تنها با ایشان صحبت می نماییم مگر اینكه خودشان فردی را بعنوان معتمد خود معرفی نماید. از فصیحی خواستم تا به فدراسیون بیاید و با هم جلسه ای داشته باشیم كه به احتمال فراوان این جلسه چهارشنبه برگزار می گردد.


1398/11/24
01:50:07
5.0 / 5
4305
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت