باخت اسكرا در شب درخشان عبادی پور

باخت اسكرا در شب درخشان عبادی پور

به گزارش مركز اسپرت تیم های والیبال اسكرا و اولشتین، در هفته بیست و چهارم پلاس لیگای لهستان، شكست خوردند.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، هفت بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر والیبال لهستان (پلاس لیگا)، شب گذشته مورد پیگیری قرار|گرفت كه تیم های اسكرا بلچاتوف و ایندیكپول اولشتین با وجود در اختیار داشتم ستاره های ایرانی خود، مقابل حریفان شكست خوردند.
تیم اسكرا با نتیجه ۳ بر یك از میزبان خود تیم اشلپسك مالو شكست خورد. یاران عبادی پور ست نخست را ۲۵-۱۶ پیروز شدند، اما در ست های دوم، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۲-۲۵، ۲۱-۲۵ و ۲۶-۲۸ شكست خوردند تا در نهایت سه بر یك بازنده این دیدار شوند.
در این بازی میلاد عبادی پور، دریافت كننده تیم ملی ایران عملكرد درخشانی در تركیب اسكرا داشت و با به دست آوردن ۲۱ پوئن، امتیاز آورترین بازیكن زمین شد. هم اكنون تیم اسكرا بلچاتوف با كسب ۴۶ امتیاز، ۱۵ پیروزی و ۴ شكست جایگاه سوم جدول پلاس لیگا را به خود مختص كرده است.
اما تیم اولشتین در دیدار با تیم وارشاوا سه بر یك شكست خورد. یاران سید محمد موسوی تنها در ست سوم ۱۸-۲۵ پیروز شدند و در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵-۲۱، ۲۵-۱۷ و ۲۵-۱۸ تن به شكست دادند تا مجموعا ۳ بر یك بازنده این دیدار شوند.
در انتها این بازی مدافع تیم ملی ایران، ۸ امتیاز را برای تیم اولشتین به دست آورد. تیم اولشتین هم اكنون با كسب ۲۰ امتیاز، ۷ پیروزی و ۱۱ شكست در جایگاه دهم جدول پلاس لیگا قرار دارد.1398/11/21
15:34:37
5.0 / 5
4739
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت