رئیس فدراسیون ژیمناستیك:

عده ای شیطنت می كنند

عده ای شیطنت می كنند

به گزارش مركز اسپرت رئیس فدراسیون ژیمناستیك اظهار داشت: مشكل خاصی در ژیمناستیك وجود ندارد اما عده ای شیطنت می كنند.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، زهرا اینچه درگاهی در انتها مجمع سالیانه فدراسیون ژیمناستیك در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضع وزارت ورزش و فدراسیون مشخص است. بر هماهنگی با وزارت در مجمع عمومی امروز تاكید شد و نتیجه اش هم ان شاءالله در عملكرد مشخص می شود.
وی در مورد حواشی ژیمناستیك تصریح كرد: حواشی برای همه ایجاد می شود و در چند ماه گذشته عده ای اهتمام ویژه ای برای حواشی داشتند اما ما تلاش كردیم توجهی به آن نداشته باشیم. مشكل خاصی وجود ندارد ولی عده ای شیطنت داشته اند. هیچ مورد خاصی برای فعالیتهای فدراسیون وجود ندارد.
رئیس فدراسیون ژیمناستیك در مورد وضعیت دبیر فدراسیون اظهار داشت: اجازه بدهید در مورد این مورد خود وزارت ورزش تصمیم بگیرد. خودمان را متعلق به وزارت ورزش و جوانان می دانیم. ما كار را مقدم بر منافع شخصی می دانیم.
وی در مورد شرایط كسب سهمیه المپیك كیخا اظهار داشت: ژیمناستیك تا كنون موفق به كسب سهمیه نشده است و در مصاحبه انتخاباتی ام گفتم كه متصور شدن سهمیه در المپیك ۲۰۲۰ خیلی دیر است. سه مسابقه باقی مانده داریم و كیخا، جامعی و كهنی در این رقابتها شركت می كنند.
اینچه درگاهی در مورد ویزای استرالیا اظهار داشت: به هر حال ویزا در ابتدا صادر نشد و وارد جزئیات آن نمی شوم، با كمك وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك خوشبختانه این مشكل حل شد.

1398/11/20
14:08:11
5.0 / 5
4955
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت