پرداخت بودجه به زودی؛

علی نژاد: بدون كمك سه نهاد مشكل ویزای ژیمناستیك حل نمی شد

علی نژاد: بدون كمك سه نهاد مشكل ویزای ژیمناستیك حل نمی شد

به گزارش مركز اسپرت سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: وزارت امور خارجه، وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك در كنار هم تلاش كردند تا ویزای استرالیا برای ملی پوشان صادر شود.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، مهدی علی نژاد سرپرست معاونت وزارت ورزش و جوانان درباب موضوع حل مشكل ویزای ملی پوشان ژیمناستیك در مجمع عمومی این فدراسیون عنوان كرد: وقتی موضوع عدم دریافت ویزا به صورتی بیان می شود كه در جامعه شبهه به وجود می آورد باید اطلاعیه ای برای روشنگری عنوان می شد. در واقع نوع بیان فدراسیون درباب مشكل ویزا درست نبود.
وی اضافه كرد: وزارت امور خارجه، وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك تلاش كردند تا ویزای استرالیا برای ملی پوشان صادر شود و شك نكنید اگر این سه نهاد كمك نمی كردند ویزای ملی پوشان صادر نمی شد.
علی نژاد اشاره كرد: در این بین اقدامات دكتر صالحی امیری واقعاً اثرگذار بود. ما در وزارت ورزش و جوانان گرفتار محدودیت هایی هستیم و دكتر صالحی امیری با اقدامات موثر خود كمك زیادی به حل مشكل ویزای ملی پوشان ژیمناستیك داشت.
سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای درباب بودجه قطع شده ژیمناستیك عنوان كرد: تلاش می نماییم تا این گپ موجود برطرف شود و بودجه فدراسیون مجدداً پرداخت گردد و پیش بینی می كنم نخستین بخش آن ظرف چند روز آینده واریز شود.

1398/11/20
13:31:45
5.0 / 5
4627
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت