سلطانی فر:

تعداد ورزشكارانی كه مهاجرت كرده اند كمتر از ۱۰ نفر است

تعداد ورزشكارانی كه مهاجرت كرده اند كمتر از ۱۰ نفر است

به گزارش مركز اسپرت وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: درهای كشور و آغوش مردم بر روی ورزشكارانی كه رفته اند باز است.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، مسعود سلطانی فر در حاشیه اختتامیه جام فجر وزنه برداری در جمع خبرنگاران بیان كرد: از مردم و مسئولان گیلان تشكر می كنم كه مسابقات گزینشی المپیك جام فجر را میزبانی كردند. با وجود محدودیت هایی كه به وجود آوردند اما كشورها استقبال گرمی از مسابقات داشتند. وزنه برداران ایران هم در این مسابقات محك خوردند و به احتمال زیاد دو نفری كه باید به المپیك بروند از همین نفراتی هستند كه اینجا شركت كردند. این مسابقات ارزیابی خوبی بود كه از وزنه برداران به عمل آمد.
او افزود: ما در هشت رشته مسابقات بین المللی برگزار كردیم و ان شاءالله با همین روند به این سمت می رویم كه برای آوردگاه بزرگ المپیك آماده شویم.

سلطانی فر در مورد مهاجرت زیاد ورزشكاران اظهار داشت: تعداد كسانی كه مهاجرت كرده اند كمتر از ۱۰ نفر است. كسانی كه مهاجرت كرده اند به دلیلهای مختلف این كار را كرده اند؛ یا ازدواج كرده اند یا برای ادامه تحصیل رفته اند و یا اینكه بنا بر دعوت باشگاهی رفته اند مسابقه بدهند. طبیعتا هر زمان لازم باشد برای تیم های ملی خود مسابقه می دهند. درهای كشور و آغوش مردم به روی آنها باز است. آنهایی هم كه اعلام نموده اند می خواهند پناهند شوند دو سه نفر بیشتر نیستند و مسائل خاص شخصی داشتند و یا اینكه با مربیان و فدراسیون خود در گیر بوده اند. كمتر دیدیم آنها انگیزه سیاسی را مطرح كنند. بعنوان مسئول ورزش ایران از همین جا اعلام می كنم درهای كشور و آغوش مردم بر روی ورزشكاران باز است و به امید خدا می بینیم در آینده برخی از این ورزشكاران بر می گردند.
منبع:

1398/11/15
22:41:59
5.0 / 5
4586
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت