تارتار:

اسكوچیچ یك جنتلمن است

اسكوچیچ یك جنتلمن است

به گزارش مركز اسپرت ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان این كه اسكوچیچ یك مربی جنتلمن است، اظهار داشت: در جریان بازی وقتی 2 بر صفر از نفت آبادان پیش افتادیم، اسكوچیچ به ما تبریك گفت و تابحال چیزی را در كشورمان ندیده بودم.مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی با نفت آبادان كه با پیروزی ۲ بر صفر تیمش همراه بود، اظهار نمود: واقعا بازی زیبا بود و دو تیم فوتبال روی زمین را به نمایش گذاشتند. صنعت نفت انصافا تیم قابل احترامی است و یك مربی جنتلمن به نام اسكوچیچ دارد. در همان جریان بازی وقتی ما ۲ بر صفر از حریفش پیش افتادیم به ما تبریك گفت و ما تابحال چیزی را در كشورمان ندیده بودم.
وی افزود: نفت آبادان تیمی است كه تابحال شخصیت نباختن داشته است. دو باخت داشته اند كه هر دو باخت آن برابر پرسپولیس و استقلال بوده است. كار بزرگی انجام دادیم كه این تیم قابل احترام را شكست دادیم. بازیكنانم خیلی زحمت كشیدند.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اضافه كرد: باید از هواداران مان یك تشكر ویژه داشته باشم كه مانند همیشه یار و یاور ما بوده اند و سنگ تمام گذاشتند. از بازیكنانم كه جانانه جنگیدند و همین طور هیات مدیره كه تلاش می كند نیز قدردانی می كنم. بااینكه هیات مدیره تابحال به قول هایی كه داده بود، نتوانسته عمل كند، اما در تلاش است كه تا فردا به قول های شان عمل كنند و ان شاءالله از این به بعد بتوانیم با دغدغه كمتری كارهای مان را دنبال نماییم.
وی در پاسخ به این پرسش در صورتیكه امروز تیم نفت دفاع چند لایه داشت، اما ضد فوتبال بازی نكرد، اظهار داشت: ان شاءالله بتوانیم همین روند را ادامه دهیم. كادر فنی من انصافا در هفته گذشته كه مشكلات زیادی وجود داشت، بسیار برای این دیدار زحمت كشنیدند كه از آنها قدردانی می كنم. همین طور خوشحالم كه هر سه تیم خوزستانی امسال توانسته اند، موفق باشند.
تارتار در پاسخ به این پرسش كه آیا نفت در آینده نیز باز هم مقابل تیم های بزرگ چنین نمایشی را داشته باشد؟ عنوان كرد: كار دشوار است برای اینكه پنج شش تیم برای قهرمانی و كسب سهمیه بسته شده اند. ما در چند هفته آینده با این تیم های مدعی بازی داریم. هدف مان این است كه همین روند خوب را ادامه دهیم. فقط از هوادران و مسئولان می خواهم كه توقعات شان از تیم ما بالا نرود. تیمی هستیم كه با یك بودجه محدود بسته شده ایم. بازیكنان كم نام و نشانی داریم كه البته با انگیزه و با كیفیت هستند. انتظار داریم مسئولان همیشه از ما حمایت كنند. باخت در فوتبال همیشه وجود دارد و حتی مكن است چند هفته نیز نتیجه نگیریم. انتظار داریم گذشته این تیم را فراموش نكنند و توقعات از تیم بالا نرود تا بازیكنانم با استرس كمتری بازی كنند.
وی همین طور در پاسخ به این پرسش كه آیا مشكلات مالی باشگاه اختلالی در روند كار بازیكنان به وجود آورده است؟ عنوان كرد: بله، بازیكنانی به خاطر همین مشكل مالی از تیم جدا شدند. این مساله تاثیر خودرا گذاشته اما كادر فنی تلاش نموده است، بازیكنانی را بیاورد كه انگیزه بالاتری داشته و از كیفیت خوبی برخوردار باشند و تشنه موفقیت باشند. همین طور اهتمام مان این بود كه بازیكنانی را بیاوریم كه بخواهند احیا شوند. دیدید كه سینگ، زبیدی و قاسمی، امروز با چه انگیزه ای بازی كردند. خدا را شكر می نماییم كه در جذب نفرات خوب عمل كردیم. ما ضعف های تیم را در نیم فصل اول، به خوبی شناسایی كردیم و توانستیم نفراتی را جایگزین نماییم.
منبع:

1398/11/06
22:12:40
5.0 / 5
4631
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت