حضرتی در گزارش مركز اسپرت:

وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك توجهی به شنا ندارند

وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك توجهی به شنا ندارند

به گزارش مركز اسپرت مربی تیم ملی شنای ایران اظهار داشت: نه كمیته، نه وزارت ورزش هیچ توجهی به شناگران ندارند.خشایار حضرتی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت آماده سازی تیم ملی شنا برای حضور در مسابقات كسب سهمیه المپیك اظهار داشت: شرایط در اولین مرحله رقابت های لیگ خوب بود. هفته آینده یك اردوی مشترك برگزار خواهیم كرد تا شناگران را ارزیابی نماییم. اواخر اسفندماه تیم ملی را عازم مسابقات كسب سهمیه خواهیم كرد. هم اكنون هنوز كشور و تاریخ برگزاری مسابقات معلوم نیست.
مربی تیم ملی شنا در ادامه درباره كسب سهمیه تاكید كرد: شرایط دشوار است و نمی توان به راحتی گفت كسب سهمیه به دست خواهد آمد. ركوردهای همه شناگران از ایران بهتر است. كلاً از نظر آماده سازی وضعیت مناسبی نداریم، از نظر بدنی و ركوردی شرایط شناگران خوب است اما روند خوبی در نحوه آماده سازی تیم نداریم. امیدوار هستم كه با تمام سختی ها بتوانیم سهمیه المپیك را كسب نماییم.
وی در ادامه اضافه كرد: كسی نسبت به شناگران توجهی ندارد و فقط فدراسیون به تنهایی این تیم را حمایت می كند. از كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش حتی كسی به شناگران سر نمی زند و حالی از آنها نمی پرسد.
حضرتی در ادامه درباره استخر آزادی اظهار داشت: استخر آزادی سرد است و وسایل گرمایشی كار نمی كنند. هر ساله در زمستان وضعیت همین گونه است. تا سروصدای رسانه نباشد، كسی به فكر ما نمی افتد. حدود دو ماه و نیم از شروع سال، سازمان تجهیز استخر را به سبب تعمیر كردن تعطیل كرد اما ظاهراً كاری روی آن انجام نداده اند و تنها تمرینات را تعطیل كرده اند.
مربی تیم شنا به تیم فوتبال اشاره نمود و اظهار داشت: برای تیم فوتبال در راه آماده سازی كسب سهمیه المپیك كلی هزینه كردند، در نهایت نتیجه ای نیز به دست نیامد اما به شناگران می گویند ابتدا باید سهمیه كسب كنید تا بعد از آن به شما دقت نماییم. هر چند كه بعد از موفقیت نیز باز هم به شنا توجهی نمی كنند.


منبع:

1398/11/05
14:39:48
5.0 / 5
4557
تگهای خبر: المپیك , تمرین , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
مرکز اسپورت