در كشور بی طرف بازی نمی كنیم؛

علی نژاد: فدراسیون دوچرخه سواری سال آینده بهره برداری می شود

علی نژاد: فدراسیون دوچرخه سواری سال آینده بهره برداری می شود

مركز اسپرت: سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از بهره برداری پروژه راه اندازی ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری در دهه فجر سال آینده آگاهی داد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، مراسم كلنگ زنی راه اندازی ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری ظهر امروز چهارشنبه دوم بهمن ماه در كنار پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی تهران و با حضور مسئولان این فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان اجرا شد. كلنگ راه اندازی این ساختمان سه طبقه توسط مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش به زمین زده شد.
علی نژاد پس از برگزاری این مراسم در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: فدراسیون دوچرخه سواری از چند سال قبل قصد داشت كه بخش اداری خودرا به مجموعه ورزشی آزادی و كنار پیست دوچرخه سواری منتقل كند. به دنبال این برنامه هم مدتی پیش ساختمان قبلی فدراسیون واقع در خیابان ورزنده با مصوبه مجمع و هیئت رئیسه فدراسیون و موافقت وزارت ورزش و جوانان بفروش رسید.
وی افزود: این پروژه یك ساله است و ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری سال آینده و در دهه فجر افتتاح شده و تامین اعتبارات لازم برای این كار هم انجام شده است.
سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان درباره پیست سرپوشیده دوچرخه سواری در استان مازندران كه سالهاست راه اندازی آن به طول انجامیده است هم اشاره كرد: ساخت این پیست ۷۰ درصد پیشرفت فیزیكی داشته و جزو اولویت های اداره كل ورزش و جوانان استان مازندران شمرده می شود.
علی نژاد در ادامه در پاسخ به سوالی از طرف خبرنگاران درباب معرفی كشور امارات بعنوان میزبان دو بازی تیم های فوتبال استقلال و شهر خودرو، در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان فوتبال آسیا توسط AFC هم اشاره كرد: ما در كشور ثالث بازی نمی نماییم.

1398/11/04
22:14:41
5.0 / 5
4820
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت