كلنگ ساخت ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری زده شد

كلنگ ساخت ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری زده شد

مركز اسپرت: كلنگ راه اندازی پروژه ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری توسط معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش به زمین خورد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، فدراسیون دوچرخه سواری مدتی پیش با فروش ساختمان قدیم خود در خیابان ورزنده تداركات لازم را برای راه اندازی ساختمان جدید این مجموعه در كنار پیست دوچرخه سواری آزادی فراهم نمود.
به همین منظور، مراسم كلنگ زنی راه اندازی ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری در مجموعه ورزشی آزادی، امروز چهارشنبه دوم بهمن ماه با حضور مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و قبل از آغاز مجمع عمومی فدراسیون اجرا شد.
در این مراسم خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری و سایر مسئولان این مجموعه و برخی رؤسای هیات ها نیز حضور داشتند كه در نهایت كلنگ راه اندازی این ساختمان سه طبقه توسط علی نژاد بر زمین خورده شد.
ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری در سه طبقه و بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع شامل سالن كنفرانس و اجتماعات، اتاق های گوناگون جهت همه كمیته های تحت پوشش باطراحی مدرن و استفاده از تاسیسات پیشرفته و كم مصرف می باشد. از نكات مثبتی كه در انتخاب محل ساختمان لحاظ شده است خارج بودن از محدوده طرح ترافیك، مجاورت به محل كمپ تیم های ملی دوچرخه سواری، دسترسی بوسیله بزرگراه ها و مترو، ترمینال و فرودگاه می باشد.


منبع:

1398/11/02
23:05:53
5.0 / 5
4706
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت