نامه كمیته ملی المپیك به شیخ احمد برای ورود به ماجرای فوتبال بعلاوه نامه

نامه كمیته ملی المپیك به شیخ احمد برای ورود به ماجرای فوتبال بعلاوه نامه

مركز اسپرت: رئیس كمیته ملی المپیك ​در پی سلب امتیاز میزبانی باشگاه های ایران در لیگ فوتبال قهرمانان آسیا به رئیس شورای المپیك آسیا نامه نوشت.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، به دنبال تصمیم كنفدراسیون فوتبال آسیا AFC در خصوص سلب میزبانی از نمایندگان فوتبال ایران در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا، رضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك طی نامه ای اعتراض رسمی ایران را به رئیس OCA اعلام نمود.
در متن نامه فوق آمده است:
جناب شیخ احمد الفهد الصباح
ریاست شورای المپیك آسیا
موضوع: تصمیم كنفدراسیون فوتبال آسیا درباب مسابقات لیگ فوتبال
ریاست محترم،
نظر شما را نسبت به تصمیم غیر منتظره اخیركمیته مسابقات كنفدراسیون فوتبال آسیا درباب لغو برگزاری مسابقات لیگ قهرمانی كنفدراسیون فوتبال آسیا درتهران و برگزاری این مسابقات در كشور سوم، كه مغایر با قوانین و مقررات مربوطه كنفدراسیون فوتبال آسیامی باشد، جلب می نمایم.
این تصمیم یك طرفه و بدون مشورت با فدراسیون ملی فوتبال اتخاذ شده چونكه این فدراسیون می توانست عدم وجود مسائل و مشكل امنیتی برای سفر و شركت تیم دیگر كشورها در مسابقات تهران و این كه شرایط كاملا تحت كنترل است، را تضمین نماید.
خواهشمند است با استفاده از روابط حسنه و جایگاه خود، به كنفدراسیون فوتبال آسیاتوصیه نمائید تا در این تصمیم تجدیدنظر گردد تا حقوق باشگاه های ایرانی طبق منشور المپیك و اساسنامه فیفا و به دور ازتبعیض، حفظ شود.
آخرین نكته حائز اهمیت، این است كه كمیته ملی المپیك و وزارت ورزش و جوانان و سایر مقامات ذیصلاح تضمین می نمایند كه به هیچ وجه خطری وجود ندارد و تیم ها می توانند در امنیت به ایران سفر كنند.
حمایت و میانجی گری شما در این امر مهم، موجب كمال امتنان خواهد بود.
در انتظار دریافت بازخورد شما می باشیم، شخصا مراتب ارادت خودرا ابراز می نمایم.

با احترام
سیدرضا صالحی امیریمنبع:

1398/10/29
15:54:29
5.0 / 5
4559
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت