رئیس فدراسیون قایق رانی و اسكی روی آب:

بهار 99 زمان طلایی برای بهبود سهمیه المپیك قایق رانی ایران است

بهار 99 زمان طلایی برای بهبود سهمیه المپیك قایق رانی ایران است

به گزارش مركز اسپرت رئیس فدراسیون قایق رانی و اسكی روی آب بابیان اینكه فروردین و اردیبهشت سال آینده زمان طلایی برای بهبود سهمیه المپیك قایق رانی ایران است، اظهار داشت: در این عرصه وضعیت خوبی داریم.



به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، علیرضا سهرابیان بعدازظهر چهارشنبه در حاشیه مراسم مجمع انتخابات رئیس هیئت قایقرانی استان سمنان به میزبانی اداره كل ورزش و جوانان بابیان اینكه كسب سهمیه المپیك از فروردین سال جاری شروع می شود، اظهار داشت: فروردین و اردیبهشت سال آینده زمان طلایی برای بهبود سهمیه المپیك قایق رانی ایران است.
وی بابیان اینكه اسفندماه سال جاری مسابقات كسب سهمیه در بخش قایق بادبانی به میزبانی ابوظبی برگزار می شود، اضافه كرد: احمد احمدی از ایران در این مسابقات شركت می كنند كه باوجود كار بسیار دشواری كه پیش رودارند برای ایشان موفقیت و كسب نتیجه مطلوب آرزومند هستیم.
رئیس فدراسیون قایق رانی و اسكی روی آب بابیان اینكه ایران برای حضور در مسابقات كسب سهمیه المپیك در فروردین و اردیبهشت ماه آمادگی كامل را دارد، اظهار داشت: می توان گفت سطح ورزشكاران ایرانی مطلوب است كه می بایست برای كسب سهمیه المپیك این تلاش ها بیشتر شود.
سهرابیان بابیان اینكه ایران یك سهمیه در مسابقات پاراالمپیك قایقرانی در بخش آب های آرام و پاراكانو دارد، افزود: فروردین و اردیبهشت سال جاری ایران برای كسب سهمیه المپیك و پاراالمپیك به میدان خواهد رفت.
به گزارش مركز اسپرت به نقل از مهر، در مجمع انتخابات رئیس هیئت قایقرانی استان سمنان علی اصغر كاظمی توانست با كسب ۱۰ رأی از مجموع آرا توانست بعنوان رئیس این هیأت ورزشی انتخاب گردد.

1398/10/20
16:20:28
5.0 / 5
4787
تگهای خبر: المپیك , تیم , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت