سرپرست كاروان ایران در المپیك ۲۰۲۰:

تمام ورزشكاران آزمایش كامل پزشكی می شوند

تمام ورزشكاران آزمایش كامل پزشكی می شوند

به گزارش مركز اسپرت سرپرست كاروان ایران در بازی های المپیك ۲۰۲۰ توكیو بعد از نشست ستاد عالی بازی های المپیك اظهار داشت: آزمایشات كامل پزشكی در مورد تمام ورزشكاران اعزامی به المپیك صورت می گیرد.به گزارش مركز اسپرت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نصرالله سجادی اظهار داشت: دستور جلسه امروز در سه مورد بود كه اولی شامل تمام فعالیتهایی كه تابحال برای اعزام كاروان ایران به المپیك انجام شده همچون ثبت نام تیم ها بود.
سرپرست كاروان ایران در بازی های المپیك ۲۰۲۰ توكیو افزود: ما اسامی ورزشكاران را از فدراسیون ها گرفتیم و در تمامی رشته ها ثبت نام ها را حتی با چندین برابر ظرفیت انجام دادیم كه بزودی مدارك آن به كمیته برگزاری مسابقات در توكیو ارسال خواهد شد.
وی اضافه كرد: همینطور دستورالعمل عدم استفاده از مواد نیروزا و فهرست مجاز این داروها به اضافه چگونگی استفاده از علامت های تجاری در مسابقات المپیك ترجمه و برای تمامی فدراسیون ها ارسال شده است.
سجادی تصریح كرد: بخش دیگری از جلسه امروز به فدراسیون دو و میدانی اختصاص داشت كه در مورد شرایط تمرینی و مسابقات پیش رو برای دو ورزشكاری كه تابحال كسب سهمیه كرده اند یعنی احسان حدادی و حسن تفتیان گزارش دقیقی توسط فدراسیون مربوطه عرضه شد. همینطور در مورد پنج الی هفت نفری كه الان در كوران مسابقات كسب سهمیه هستند و پشتیبانی از آنها بحث و گفتگو شد.
او افزود: دستور سوم جلسه در مورد فدراسیون پزشكی ورزشی ود كه در مورد دو مبحث بحث شد. یكی در مورد آزمایشات كامل پزشكی در مورد تمام ورزشكاران اعزامی به المپیك و كسانی كه درگیر مسابقات كسب سهمیه هستند كه از اول بهمن آغاز خواهد شد. همینطور در مورد كنترل دوپینگ هم از اول بهمن ماه آزمایش های دوره ای از تمام ورزشكاران به عمل خواهد آمد و از همه مهم تر به ورزشكاران در این خصوص آموزش و مشاوره دقیق داده خواهد شد.
سجادی در انتها در مورد وضعیت لباس كاروان ایران در المپیك اظهار داشت: از اوایل فروردین ماه سالجاری با همكاری كمیته طراحی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدامات خویش را در این خصوص آغاز كردیم كه در مجموع بیشتر از ۶۰۰ طرح مختلف دریافت و از این میان ۱۰۰ نمونه انتخاب گردید. بزودی با بررسی بیشتر نمونه های برتر بر مبنای رده بندی اعلام خواهد شد. از برنامه زمان بندی خود در این مورد عقب نیستیم و خوشبختانه جای نگرانی نیست.

1398/10/18
18:56:57
5.0 / 5
4779
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت