پیام تسلیت جامعه ورزش ایران به دنبال شهادت سردار قاسم سلیمانی

پیام تسلیت جامعه ورزش ایران به دنبال شهادت سردار قاسم سلیمانی

مركز اسپرت: فدراسیون های ورزشی جمهوری اسلامی ایران به دنبال شهادت سردار رشید مجاهد حاج قاسم سلیمانی پیامی های جداگانه ای صادر كردند.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال در پیامی شهادت حاج قاسم سلیمانی را تسلیت اظهار داشت كه در متن این پیام آمده است:
بسم الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
در میان مؤمنان مردانی هستند كه بر سر عهدی كه با خدا بستند صادقانه ایستاده اند؛ بعضی پیمان خودرا به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هیچ گاه تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فرمانده شجاع و رشید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعد از سالها مجاهدت خالصانه و شجاعانه و نقش آفرینی های ماندگار و پرافتخار در راه اعتلای اسلام، سرانجام به آرزوی دیرینه خود، شهادت، رسید.
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب، مردم شریف ایران و خانواده معزز وی تسلیت عرض می كند.

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
شهادت رزمنده دلیر وخستگی ناپذیر سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی راحضور امت بزرگ اسلامی ورهبر معظم انقلاب تبریك وتسلیت عرض مینماییم هرچند در این برهه از زمان این خبربرای ما باوركردنی نبوده ونیست ولی ایشان به ارزوی دیرینه خود رسید وبه ملكوت اعلی پیوست یادش ونامش را گرامی خواهیم داشت وراهش را ادمه خواهیم داد به روح پاكش صلوات
مركز مقاومت بسیج ووزارت ورزش وجوانان

مهدی علی نژاد» سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون ووشو نیز درپی شهادت سردار «قاسم سلیمانی» پیامی صادر كرد.
در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلًا.
«در میان مؤمنان مردانی هستند كه بر سر عهدی كه با خدا بستند صادقانه ایستاده اند بعضی پیمان خودرا به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هیچ گاه تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. ﴿آیه ۲۳ سوره احزاب﴾
تسلیت باد شهادت سردار رشید اسلام حاج «قاسم سلیمانی» كه عمری در آرزوی نیل به آن گام برداشتند. باشد كه میهمان سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین مقابل السلام باشند؛
ان شاءالله

انالله و انا الیه راجعون
حسین ثوری رئیس فدراسیون بوكس نیز نوشت:
شهادت هنر مردان خداست
با نهایت تأسف و تألم خبر عروج ملكوتی دلاور مرد سپاه اسلام و سرباز واقعی ولایت، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را به ملت شریف ایران اسلامی و خانواده محترم ایشان تبریك و تسلیت عرض می نمایم.

همچنین باشگاه تراكتور نیز در پیامی به شرح زیر، شهادت حاج قاسم سلیمانی را تسلیت اظهار داشت:
«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»
شهادت غرور آفرین سردار جهاد و مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، كه عمر خودرا وقف دفاع از كشور و حریم دوده كرده بود، به پیشگاه رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت باد.
شهید سلیمانی و همرزمانش با تشكیل محور مقاومت، رویای استكبار جهانی كه تبدیل منطقه به مستعمره خود بود را نقش بر آب كردند و با خلوص و صلابت در جبهه جهانی اسلام جنگیدند و به آرزوی دیرینه خود و دیدار یاران شهیدشان نائل آمدند.
باشگاه تراكتور ضمن تسلیت و تعزیت به خانواده محترم این شهید عزیز برای بازماندگان از خداوند متعال صبر و اجر جزیل مسئلت دارد.

همچنین فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو نوشت: به دنبال شهادت سردار قاسم سلیمانی سرباز سرافراز جبهه های دفاع از كیان و عزت ایران زمین خانواده بزرگ شنا، شیرجه و واترپلو ایران فقدان این مرد میدان های بزرگ را به عموم ملت شریف تسلیت می گوید.
در این پیام آمده است:
بیابان ها و كوه ها و دره ها او را بهتر از خیابان ها و كاخ ها و برج ها می شناسند. مردی كه عمرش را در راه دفاع از كیان و ناموس وطن گذاشت و لحظه ای از پاسداری حرمت و حریم ایرانیان غافل نشد.
قامت سردار سرفراز ایران هیچ گاه دربرابر دشمنان این آب و خاك نشكست و او ایستاده به درجه رفیع شهادت نائل شد.
ما خانواده بزرگ ورزش های آبی كشور ضمن تسلیت فقدان این سردار بزرگ به مردم آزاده جهان به ویژه ملت شریف ایران، درفش شهید حاج قاسم سلیمانی را بدست می گیریم و راهش ادامه خواهیم داد.

فدراسیون ورزش های ناشنوایان نیز شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست آلوده تروریست ها را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛متن این پیام، به شرح زیر است:
بسم رب الشهدا و الصدیقین
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی كه عمری با مجاهدت و ایثار، تمام دقایقش مصروف مبارزه با تجاوز، بی عدالتی و تروریسم شده بود، خود به دست آلوده تروریست های بین المللی به شهادت رسید.
ضمن تسلیت از دست دادن سردار رشید اسلام به همه ظلم ستیزان و سربازان جبهه حق، رهبر معظم انقلاب و خانواده معزّز آن شهید، استمرار راه باعزتش را با عظمتی فزون تر از خداوند بزرگ مسئلت داریم.

در همین رابطه پیام تسلیت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام بمناسبت شهادت سردار خوبی ها، سردار قاسم سلیمانی به شرح زیر است:

شهادت هنر مردان خداست
سردار دلها، مجاهد فی سبیل الله و قهرمان جاودانه ایران اسلامی به فیض شهادت نائل آمد. سردار شجاع و دلاوری كه ملت ایران یاد و نام او را همواره زنده و راهش را ادامه خواهد داد.
فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، سردار قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر ( عج ) رهبر معظم انقلاب و ملت بزرگ ایران تسلیت
می گوید.

پیام تسلیت اسماعیل خلیل زاده، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال به مناسبت شهادت سردار سلیمانی نیز بدین شرح است:
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ﴿۲۳ احزاب﴾
از مؤمنان مردانی هستند كه به آنچه با خدا بر آن پیمان بستند [و آن ثبات قدم و دفاع از حق تا نثار جان بود] صادقانه وفا كردند، بعضی از آنان پیمانشان را به انجام رساندند [و به شرف شهادت نایل شدند] و بعضی از آنان [شهادت را] انتظار می برند و هیچ تغییر و تبدیلی [در پیمانشان] نداده اند.
شهادت هنر مردان خداست
خبر تلخ و ناراحت كننده ترور سرادر سرافراز ایران و اسلام حاج قاسم سلیمانی توسط دولت آمریكا موجب ناراحتی و تكدر خاطر مردم شریف و شهید پرور ایران شد.
ضایعه شهادت قاسم سلیمانی را به محضر امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری، مردم ایران و خانواده محترم ایشان تبریك و تسلیت گفته و از خداوند متعال برای این شهید بلند مرتبه راه حق كه عمر خودرا در راه سرافرازی ایران و اسلام هزینه كرد علو درجات و هم نشینی با مولا و مقصود خود مسئلت دارم.

باشگاه فرهنگی ورزش ذوب آهن اصفهان در این زمینه نوشت:
(من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله مقابل و منهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا)
شهادت بزرگ سردار سرافراز، مجاهد نستوه سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مقام عظمای ولایت، ملت شریف ایران و تمامی آزادگان جهان وخانواده بزرگ ایشان تبریك و تسلیت عرض می نمایم.
یقینا استكبار جهانی و در راس آن آمریكای جنایتكار هر زمان كه در محاسباتش با بن بست مواجه می شود می خواهد با ترور ناجوانمردانه و به شهادت رساندن شخصیت ها جریان خروشان اسلام و انقلاب را تحت الشعاع قرار دهد ولی همانطور كه بنیانگذار كبیر جمهوری اسلامی بارها فرمود با این اقدامات اراده امت را در مقابله با دشمنان قوی تر و مصمم تر می كنند و انشاالله به فضل الهی و همانگونه كه رهبر معظم انقلاب و مسئولین كشور اشاره داشتند بزودی و به سختی انتقام خون پاك حاج قاسم سلیمانی و شهدا را خواهیم گرفت.
سلام و صلوات خدا و اولیای الهی بر ارواح پاك و طیبه ی شهدا

پیام تسلیت باشگاه نساجی به دنبال شهادت سردار شهید سلیمانی بدین ترتیب منتشر شد:
به گزارش روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، شهادت یار و یاور مظلومان، قهرمان مقاومت، فخر ایران و مالك اشتر زمان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را خدمت همه ظلم ستیزان و آزادی خواستار جهان تسلیت عرض می نماییم.
جامعه ورزش و باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران بر خود وظیفه می داند همنوا با همه ی مظلومان عالم، ابراز همدردی نماید و دشمنان باید بدانند كه ایران مملو از قاسم سلیمانی هاست.

پیام تسلیت باشگاه سپاهان درپی شهادت حاج قاسم سلیمانی
باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مباركه سپاهان شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت میگوید.
باشگاه فولادمباركه سپاهان شهادت سردار سرافراز ایران اسلامی، سرلشگرپاسدارحاج قاسم سلیمانی فرمانده دلاور وقهرمان نیروی قدس را به حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده محترم ایشان وجهان اسلام تبریك وتسلیت عرض نموده وبرای این شهید عزیزعلودرجات را از درگاه ایزد منان مسئلت مینماید.

اورسجی رئیس فدراسیون كبدی به نمایندگی از جامعه ورزش كبدی كشور شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم ایشان و ملت شهید پرور ایران تسلیت گفت.
انا لله و انا الیه راجعون
شهادت "سرباز ولایت وامت اسلام" سردار اسلام، انقلاب و ایران حاج قاسم سلیمانی در حمله بالگردهای آمریكایی. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام نمود سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی بعد از عمری مجاهدت بامدادان امروز در حمله بالگردهای آمریكا در فرودگاه بغداد به شهادت رسید وبه پاس اجر سالها مجاهدت پرافتخار به دیدار معبود شتافت

فدراسیون دوومیدانی نیز نوشت: حاج قاسم به آرزوی دیرینه اش رسید؛
شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس در حمله تروریستی كوردلان بیگانه را بر مردم شهید پرور و قهرمان دوست ایران عزیز تسلیت می گوییم.

اِنَّالِلَه وَاِنَّااِلَیْهِ رَاجِعُوْنَ
"وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فی‏ سَبیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ"
فدراسیون اسكی جمهوری اسلامی ایران شهادت سردار رشید اسلام و پاسدار میهن پرافتخار ایران سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت می گوید.

انا لله و انا الیه راجعون
فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران شهادت سردار اسلام، ولایت و انقلاب، سرلشگر حاج قاسم سلیمانی و همرزمان مجاهدش را به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران اسلامی تسلیت می گوید.

متن پیام علیرضا پاكدل رئیس فدراسیون هندبالبه شرح زیر است:
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
از مؤمنان مردانی هستند كه به آنچه با خدا بر آن پیمان بستند [و آن ثبات قدم و دفاع از حق تا نثار جان است ] صادقانه وفا كردند، بعضی از آنان پیمانشان را به انجام رساندند [و به شرف شهادت نایل شدند] و بعضی از آنان [شهادت را] انتظار می برند و هیچ تغییر و تبدیلی [در پیمانشان ] نداده اند، (۲۳)احزاب -
شهادت بزرگ مرد میدان جهاد و مبارزه،
مجاهد خستگی ناپذیر جبهه های جنگ حق مقابل باطل، سردار سرافراز سپاه اسلام، *سرلشكر پاسدار حاج قاسم سلیمانی* فرمانده دلاور و قهرمان سپاه قدس را به محضر حضرت ولی عصر(ع)، مقام معظم رهبری وتمام مسلمانان جهان اسلام تسلیت عرض می كنم.

“مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا”
انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عكاسان ورزشی ایران شهادت سردار بزرگ و سرافراز ایران و اسلام را تسلیت گفت.

باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان، با انتشار پیامی شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:
بسم رب الشهداء و الصدیقین
شهادت هنر مردان خداست و شهید عالی مقام سردار حاج قاسم سلیمانی به راستی مرد خدا بود. 4 دهه مجاهدت مردانه شهید سلیمانی در راه پاسداری از خاك ایران و سرافرازی اسلام و سال ها آروزی او برای شهادت در راه خدا، ایشان را سرانجام در كنار دیگر برادران شهیدش قرار داد.
سردار شهید سلیمانی مرد میدان جهاد و مبارزه و مجاهد خستگی ناپذیر جبهه های جنگ بود
و فارغ از همه ابعاد وجودیش، محبوب قلب های همه بودو امروز با شهادتش خون مردم ایران برای مقابله با تروریست دولتی آمریكا و هم پالكی هایش بیشتر از هر زمان به جوش آمده است..
باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان ضمن محكوم كردن جنایت فراموش نشدنی آمریكا در به شهادت رساندن شهید سردار قاسم سلیمانی، این واقعه را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم شهید سلیمانی و ملت بزرگ ایران تسلیت می گوید.

انا لله و انا الیه راجعون
سردار دل ها آسمانی شد...
روابط عمومی فدراسیون بسكتبال شهادت مظلومانه سردار سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت می گوید.

سردار سلیمانی، آسمانی شد
شكوه و سربلندی ایران اسلامی، مرهون مجاهدت دلیر مردانی همچون سردار قاسم سلیمانی است كه در مكتب انسان ساز ولایت، درس عشق، ایثار و خدمت آموختند؛ مردانی كه با دل بریدن از تمامی تعلقات، به دعوتگاه یار شتافتند و برگ برگ دفتر هستی را با نام و یاد خود جلوه ای دیگر بخشیدند.
فدراسیون و خانواده بزرگ والیبال ایران، شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را به محضر امام عصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ضله العالی)، خانواده معظم شهدا و مردم ایران، تسلیت عرض می كند و علو درجات این شهید والا مقام را از درگاه الهی، مسئلت دارد.

1398/10/13
13:48:35
5.0 / 5
4777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت