سلطانی فر خبر داد:

بهره برداری از 700 پروژه ورزشی تا آخر سال جاری

بهره برداری از 700 پروژه ورزشی تا آخر سال جاری

مركز اسپرت: وزیر ورزش با اشاره به اینكه بهره برداری از پروژه های ورزشی امسال از مرز چهارصد پروژه عبور كرده اظهار داشت كه تا آخر سال تعداد این پروژه ها را به 700 می رسانیم.به گزارش مركز اسپرت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر امروز پنجشنبه بعد از افتتاح خانه كشتی تنكابن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سه سال پیش حدود ۴ هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در سراسر كشور داشتیم كه خوشبختانه با تلاش همكارانم در استانها امروز این تعداد به كمتر از سه هزار پروژه تقلیل پیدا كرده است.
وی افزود: سال قبل در سراسر كشور هدفگذاری كرده بودیم تا ۵۰۰ پروژه ورزشی را به پایان برسانیم ولی خوشبختانه موفق به تكمیل ۷۰۰ پروژه شدیم. در سال ۹۸ هم بهره برداری از ۷۰۰ پروژه ورزشی را در دستور كار قرار دادیم كه الان از مرز چهارصد پروژه عبور كرده ایم. با عنایت به افتتاح خیلی از پروژه ها در دهه مباركه فجر پیش بینی می نماییم امسال هم از مرز ۷۰۰ پروژه عبور نماییم این درحالی است كه كشور تحریم های ظالمانه و ناعادلانه ای را تحمل می كند.
وزیر ورزش اشاره كرد: همانطور كه می دانید هر هفته با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و تلاش همكارانم در وزارت ورزش و جوانان و شركت توسعه حدود ۲۰ الی ۳۰ پروژه ورزشی را در كشور به بهره برداری می رسانیم كه همه این پروژه ها مورد استفاده جوانان است و موجبات شور شادی و نشاط مردم را فراهم می آورد.
سلطانی فر اشاره كرد: استان مازندران یكی از قطب های بزرگ ورزش كشور است و در بیشتر رشته های انفرادی و تیمی دارای ظرفیت بالایی است. از این استان در گذشته های دور تا كنون قهرمانان جهان و المپیك زیادی داشتیم و الان كه در آستانه مسابقات بزرگ المپیك توكیو هستیم حتما در میان كاروان اعزامی كشور ورزشكاران زیادی از استان مازندران داریم و مطمئن هستیم از این استان افرادی به روی سكوی المپیك خواهند رفت.
وی افزود: امیدواریم با وجود همه محدودیت ها بتوانیم بزودی پروژه های بیشتری را در مازندران به افتتاح برسانیم. در آینده نه چندان دور جناب رئیس جمهور سفر مجدد به این استان خواهند داشت و خودمان را آماده كرده ایم تا در خلال سفر ایشان خیلی از پروژه های با پیشرفت فیزیكی بالای ۷۰ درصد را به بهره برداری برسانیم. امروز هم علاوه بر این سالن استادیوم فوتبال نور را افتتاح می نماییم. سالن كلارآباد هم حدودا به ۹۷ درصد رسیده بود ولی من عادت ندارم پروژه نیمه كاره را افتتاح كنم.
سلطانی فر درانتها اظهار داشت: امیدواریم در یكی دو ماه آینده استادیوم آمل و در هفته دولت سال آینده چند پروژه بزرگ ورزشی همچون استادیوم چالوس، سالن شش هزار نفری ساری و پیست دوچرخه سواری ماهفروجك ساری را در مازندران افتتاح نماییم. همین طور ساخت سالنی كه در جویبار شروع كردیم را با قدرت و قوت ادامه می دهیم.

1398/10/07
09:53:45
5.0 / 5
5090
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت