شكوری:

نه باشگاه ها باید متضرر شوند و نه تیم ملی فوتسال

نه باشگاه ها باید متضرر شوند و نه تیم ملی فوتسال

به گزارش مركز اسپرت سرپرست دبیركلی فدراسیون در جمع مدیران عامل باشگاه ها و كادرفنی تیم ملی فوتسال اظهار داشت: باید با یك تصمیم گیری خوب در امتداد پیشرفت تیم های باشگاهی و موفقیت تیم ملی قدم برداریم.
به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابراهیم شكوری در جلسه هم اندیشی فوتسال برای پشتیبانی از برنامه های تیم ملی فوتسال اظهار داشت: دیدگاه ما این است كه همه ما از خانواده فوتبال و همه در كنار بكدیگر هستیم. كلیه باشگاه ها در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی عضو این خانواده هستند و هر كدام از آنها گرفتار مشكل شود همه ما گرفتار مشكل خواهیم شد و باید دست به دست یكدیگر جلو برویم.
او افزود: فوتسال ما در آسیا اول قاره است و در جلساتی كه سال قبل در AFC حاضر بودم، از نزدیك این مساله را لمس كردم و به صورتی گرفتار احساس ترس شدم كه كشورهای دیگر با چه سرعتی در حال پیشرفت هستند و این را در مسابقات فوتسال تبریز هم دیدیم كه كشورهایی مانند تایلند و افغانستان برای همه مشكل ساز شدند. اگر یك مقدار ضعیف كار نماییم و بخواهیم در باد قهرمانی ها و موفقیت های قبلی بمانیم، این جایگاه را از ما می گیرند، همانطور كه در فوتبال این صورت گرفت و الان تیم آسان نداریم. دیدیم كه بازی مقابل بحرین و عراق هم مشكل شده است.
سرپرست دبیركلی در ادامه اشاره كرد: باتوجه به سال مهم فوتسالی پیش رو، ستاد ۲۰۲۰ تشكیل شد و الان هم در نشست هم اندیشی با مدیران عامل باشگاه ها هستیم تا سرمربی تیم ملی بتواند تیم را زودتر در اختیار داشته باشد، مطمئن هستم كه باشگاه ها در جهت پیشرفت فوتسال ما حركت می كنند، در این نشست می خواهیم این مساله را به خوبی حل نماییم تا باشگاه ها گرفتار ضرر نشوند و در نتیجه آن هم تیم ملی موفق باشد. امسال سال فوتسال ما است چه در بحث آقایان و چه در بحث بانوان؛ ما سه رویداد بزرگ داریم كه نیاز است با باشگاه ها همكاری بیش تری شود تا جایگاه قبلی خودرا حفظ نماییم و اجازه ندهیم آنرا از ما بگیرند. ضمن این كه شهریور هم مسابقات جام جهانی انجام می شود. بدین سبب نیاز است كه باشگاه ها كمك مضاعفی كنند.
شكوری اضافه كرد: با همه مشكلات در این شرایط سخت اقتصادی آشنا هستیم و نمی توانیم قدمی پس بگذاریم چون در این صورت جایگاه مان را از دست می دهیم و كارمان هم سخت می شود. پس باید با یك تصمیم گیری خوب در امتداد پیشرفت تیم های باشگاهی و موفقیت تیم ملی قدم برداریم.
به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، در امتداد ایجاد شرایط مناسب و هم فكری مجموعه فوتسال كشور جهت موفقیت تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ نشست مشترك مدیران عامل باشگاه های لیگ برتری با كادرفنی تیم ملی فوتسال از ساعت ۱۰: ۱۵ در سالن روابط عمومی شروع شد.
در این جلسه كه رئیس و سرپرست دبیركلی فدراسیون، رئیس كمیته فوتسال، سرپرست سازمان لیگ فوتسال، كادرفنی تیم ملی فوتسال و مدیران عامل باشگاه های لیگ برتری حضور داشتند، آرش جابری در ابتدا به حاضران خیر مقدم گفت و اهداف برگزاری این جلسه را تشریح نمود.
او در ادامه اظهار داشت: نزدیك به ۱۰ بازی معوقه در طول این فصل مسابقاتی داشتیم و باشگاه ها نهایت همكاری را با ما داشتند و در موارد گوناگون به ما یاری رساندند. باید از همه عوامل باشگاه ها تشكر و قدردانی كنم و امیدواریم در این نشست تصمیمات خوبی را برای كمك هرچه بیش تر به تیم ملی فوتسال كشورمان اتخاذ نماییم.
منبع:

1398/10/03
13:03:08
5.0 / 5
4659
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت