درخواست افزایش ۱۳۰ هزار دلاری قرارداد از طرف استراماچونی

درخواست افزایش ۱۳۰ هزار دلاری قرارداد از طرف استراماچونی

مركز اسپرت: عضو هیات مدیره استقلال می گوید كه تا چند روز دیگر منتظر استراماچونی می مانند و بعد از آن به سراغ گزینه های دیگر می روند.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، حدود دو هفته پیش استراماچونی، سرمربی استقلال به خاطر تعویق در پرداخت حقوقش و مشكلاتی كه نحوه پرداخت استقلالی ها برای وی در ایتالیا به وجود آورده بود، مبادرت به فسخ قراردادش كرد و به ایتالیا بازگشت. با این وجود مدیران استقلال بعد از كش و قوس های فراوان، اواخر هفته گذشته توانستند از مسیر قانونی حقوق معوقه سرمربی ایتالیایی تیمشان را پرداخت كنند تا امیدها برای بازگشت استراماچونی افزایش یابد.

با این حال چند روزی است كه از این اتفاق می گذرد و هنوز خبری از زمان بازگشت استراماچونی نشد. در همین زمینه علی فتح الله زاده، عضو هیات مدیره استقلال در گفت وگویی تلویزیونی از قبول تمام شرایط مطرح شده از طرف استراماچونی مانند كاهش مدت قرارداد آگاهی داد و اظهار داشت: فكر می كنم استراماچونی درخواست افزایش ۱۲۰، ۱۳۰ هزار دلاری قراردادش را كرده است كه ما باتوجه به این كه هواداران استقلال او را دوست دارند، این مساله را پذیرفتیم اما استراماچونی هم باید مقداری با ما راه بیاید. سوژه دیگر این است كه باید تا كی منتظر استراماچونی بمانیم؟ انتظار داریم استراماچونی بیاید و بنشیند و با هم حرف بزنیم اساسا وقتی رابطه ها رو در رو باشد نگرانی ها هم برطرف خواهد شد.

این عضو هیات مدیره استقلال همین طور اظهار داشت كه چند روز دیگر منتظر استراماچونی می مانند اما بعد از آن سراغ گزینه های دیگر می روند. وی در این رابطه توضیح داد: یكی از گزینه های ما ممكنست مجیدی باشد ولی اسمی نمی بریم چون چند گزینه داریم و تا وقتی استراماچونی خبر ندهد، فكر كردن به یك مربی دیگر كار اشتباهی است.

منبع:

1398/10/02
20:15:06
5.0 / 5
4809
تگهای خبر: استقلال , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت