محمد پولادگر:

ورزشکاران در پارالمپیک کم فروشی نکنند و از حاشیه دور باشند

ورزشکاران در پارالمپیک کم فروشی نکنند و از حاشیه دور باشند

به گزارش مرکز اسپرت، سرپرست کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک خطاب به ورزشکاران در عدم کم فروشی و دوری از حواشی تاکید نمود.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، سید محمد پولادگر نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک در گردهمایی اعضای کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک اظهار داشت: در قسمت فنی همه ورزشکاران و مربیان کاروان ایران با تجربه هستند، عملکرد هر ورزشکاری نتیجه تمرینات و تلاش او أست، وی افزود: بازی های پارالمپیک رویداد کوچکی نیست، امیدوارم در این زمان نهایت تلاش را داشته و توجه داشته باشید که تمرکز خیلی مهم است. یکبار بازی های پاریس برگزار می گردد و تکرار شدنی نیست. ازاین رو تمرکز خویش را در موفقیت بگذارید. همه حواشی را کنار گذاشته و روی بازی ها تمرکز کنید. سرپرست کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک پاریس تصریح کرد: تمرکز در نتیجه و دوری از حاشیه بهترین راهکار برای موفقیت أست، باید از تجربه بازی های پاراآسیایی درس بگیریم، میزان اشتباهات را کم نماییم. وی ضمن اشاره به استفاده از مواد نیروزا توسط چند ورزشکار اعزامی به هانگژو افزود: باید مراقبت بیشتر داشته باشیم تا در پارالمپیک ورزش پاک را ترویج نماییم. در مورد دوپینگ، وادا فقط ورزشکار را مقصر می داند و هیچ توجیهی ندارد.
پولادگر تصریح کرد: کمیته ملی پارالمپیک بطور قطع در صورت مواجه با معضل دوپینگ با ورزشکار و حتی مربی و سرپرست برخورد خواهد نمود. دفترچه های آموزشی دوپینگ را مطالعه کنید تا توجیهی نباشد. سرپرست کاروان ایران اظهار داشت: مبحث بعدی وظیفه شناسی است و خدا نکند کسی کم فروشی کند. همه باید تلاش و کوشش خویش را بکنیم. قهرمانان همیشه می گویند اگر پس از مسابقه اما و اگر نکردیم، یعنی به وظیفه مان عمل کردیم و از تمام توان مان استفاده کردیم. تاکید مجدد ما بر تمرکز و دوری از حاشیه است. باید از تجربیات خود درس بگیریم و استفاده نماییم. وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مواردی که در اسیب شناسی هانگژو به ان رسیدیم، عزم اطلاع برخی مربیان از قوانین رشته مود بود که جای تاسف داشت، این ناشی از بی تعهدی است که امیدواریم تکرار نشود. نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک اضافه کرد: مربیان باید به قوانین داوری هم آشنا باشند و اگر غیر از این باشد باید تعجب گرد. قبل و پس از اعزام به بازی های پاراآسیایی هم گزارش شد که برخی ورزشکاران دیر رسیدند یا به سالن دیگری اشتباه رفتند. پولادگر تصریح کرد: تجربه هانگژو نیان داد شرایط فضای بازی ها چه در حالت برد و چه در صورت باخت، احتیاج به مدیریت دارد، ورزشکار ناکام نباید هر صحبتی را مطرح کُند. معمولاً موقع موفقیت هم همه خویش را یهین می دانند، بابد در این مواقع مبحث به درستی مدیدیت شود.


منبع:

1403/04/13
10:19:05
0.0 / 5
67
تگهای خبر: آموزش , المپیك , بازی , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت