اختصاصی مهر،

حذف هیات های جزیره کیش از مجمع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی به علاوه سند

حذف هیات های جزیره کیش از مجمع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی به علاوه سند

به گزارش مرکز اسپرت، برپایه تازه ترین اقدامی که وزارت ورزش و جوانان در آئین نامه برگزاری انتخابات فدراسیون های ورزشی اعمال کرده است، هیات های جزیره کیش از حضور در مجامع حذف شده اند!به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، اواسط سال ۱۴۰۱ بود که با پیگیری های مدیریت وقت سازمان منطقه آزاد کیش و به دنبال برگزاری گردهمایی روسای فدراسیون های ورزشی در جزیره کیش، هیأت های این جزیره هم به مجمع فدراسیون های ورزشی اضافه شدند.
اما وزارت ورزش و جوانان در جدید ترین اقدام خود با اصلاح آئین نامه نحوه فعالیت هیأت های ورزشی استان و شهرستان که به امضای وزیر ورزش و جوانان هم رسیده، نام منطقه آزاد کیش را از تعریف هیأت استان خارج کرد تا مثل گذشته شاهد گوشه نشینی هیأت های ورزشی این جزیره ورزشی باشیم.
در همین راستا در مجمع انتخاباتی فدراسیون انجمن های ورزشی که چهارشنبه ۳۰ خرداد برگزار شد رئیس هیات کیش حق رای نداشت و در مجمع انتخاباتی فدراسیون های دو و میدانی، شطرنج و ووشو هم که به زودی برگزار می شود از روسای هیات های کیش دعوت به عمل نیامده است.
بدین ترتیب جزیره کیش علاوه بر از دست دادن مقر دو فدراسیون تازه تأسیس، حق رای خود در فدراسیون های ورزشی را هم از دست داد تا تیر خلاصی باشد بر پیکر ورزش در جزیره ای که روزگاری رونق داشت و قطب ورزش کشور محسوب می شد.
منبع:

1403/04/11
12:15:19
0.0 / 5
95
تگهای خبر: فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت