قهرمانی واترپلوی جوانان جهان؛

بازی ایران و كویت به خاطر بی اخلاقی حریف نیمه كاره ماند

بازی ایران و كویت به خاطر بی اخلاقی حریف نیمه كاره ماند

به گزارش مركز اسپرت در جریان بازی تیم های ایران و كویت به علت خشونت یكی از بازیكنان كویت كه منجر به صدمه دیدگی ملی پوش ایران شد، بازی نیمه كاره ماند.به گزارش مركز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلو جوانان ایران در آخرین دیدارش از مسابقات قهرمانی جهان به مصاف كویت رفت. در صورتیكه ملی پوشان ایران ۱۲ بر ۴ از حریف خود پیش افتاده بودند، بازی خطرناك یكی از بازیكنان كویت كه سبب مصدومیت ملی پوش ایران شد كار را به حاشیه برد. اعتراض های مكرر به دنبال این مساله سبب ایجاد حواشی در ادامه كار شد.
به دنبال این مساله ناظر فینا جهت حفظ نظم و جلوگیری از درگیری و مدیریت زمان برای برگزاری مسابقه بعدی از ادامه بازی جلوگیری كرد. اما به سبب شروع درگیری و اعتراض بازیكنان كویت به نظر داور حق اعتراض را برای تیم ایران محفوظ دانست.
همچنین دبیر فدراسیون كویت بعنوان میزبان مسابقات طی جلسه با سرپرست تیم و دلجویی از بازیكنان تیم ایران مراتب تاسف و عذرخواهی خودرا اعلام نمود و از برخورد انضباطی با بازیكنان خاطی كویت آگاهی داد.
مسئولان تیم ایران نیز بلافاصله با اعتراض نسبت به حواشی پیش آمده، خواهان ثبت نتیجه و امتیاز به سود خود شدند كه ناظر فینا تصمیم گیری در این زمینه را خارج از اختیاراتش دانسته و ضمن به رسمیت شناختن حق تیم ایران از پیگیری سوژه در كمیته انضباطی آگاهی داد.

1398/09/29
19:39:08
5.0 / 5
4964
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت