نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی کاپ جهانی کره جنوبی

نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی کاپ جهانی کره جنوبی

به گزارش مرکز اسپرت، نتایج کمانداران کشورمان در دور مقدماتی مرحله دوم کاپ جهانی در کره جنوبی مشخص شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، مسابقات مرحله دوم کاپ جهانی در مرحله مقدماتی در کره جنوبی برگزار شد و کمانداران کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند.
رضا شبانی در مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۷۰ در رده بیست و ششم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ژاپن می رود.
فائز محمدی در مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۶۸ در رده سی و سوم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از فرانسه می رود.
محمدحسین گلشنی در مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۶۷ در رده سی و هشتم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ایتالیا می رود.
صادق اشرفی در مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۳۰ در رده صد و دوازدهم قرار گرفت و از صعود به دور حذفی بازماند.
یسنا پورماهانی در مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۵۲ در رده سی و هفتم قرار گرفت. روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از ایتالیا می رود.
مهتا عبداللهی در مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۴۲ در رده پنجاه و هشتم قرار گرفت. وی روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف کمانداری از چین تایپه می رود.
مبینا فلاح در مسابقات ریکرو با امتیاز ۶۳۴ در رده هفتاد و هشتم ایستاد و از صعود به دور حذفی بازماند.
حوریه حاجی حسینی با امتیاز ۶۲۷ در رده نودم ایستاد و از صعود به دور حذفی بازماند.
تیم ریکرو مردان ایران با ترکیب فائز محمدی، رضا شبانی و محمدحسین گلشنی با امتیاز ۲۰۰۵ در رده هشتم قرار گرفت و فردا بعد از استراحت در دور نخست بازی های حذفی در دور دوم به مصاف برنده تیم های ژاپن و قزاقستان می رود.
تیم ریکرو بانوان کشورمان با ترکیب مبینا فلاح، یسنا پورماهانی و مهتا عبداللهی با امتیاز ۱۹۲۸ در رده نوزدهم قرار گرفت و فردا در دور نخست بازی های حذفی به مصاف تیم آمریکا می رود.
تیم میکس ریکرو کشورمان با ترکیب یسنا پورماهانی و رضا شبانی با امتیاز ۱۳۲۲ در رده نوزدهم ایستاد و روز جمعه در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم ترکیه می رود.

1403/03/03
12:48:56
0.0 / 5
478
تگهای خبر: بازی , برند , تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت