ورمزیار:

آرامش کادر فنی رمز قهرمانی استقلال است

آرامش کادر فنی رمز قهرمانی استقلال است

به گزارش مرکز اسپرت، پیشکسوت استقلال اظهار داشت: با رفتن خطیر از استقلال اصطکاک از بین رفته است و کادر فنی باید با آرامش کارها را پیش ببرد تا استقلال به قهرمانی برسد.


صادق ورمزیار در گفت و گو با ایسنا، در ارزیابی از عملکرد تیم استقلال برابر ذوب آهن و اینکه چقدر شانس قهرمانی دارد، اظهار داشت: استقلال با بردی که برابر ذوب آهن داشت بازی سختی را پشت سر گذاشت، یکی از بازی هایی بود که می توانست استقلال را اذیت کند. ذوب آهن آمده بود که تحت هر شرایطی ۳ امتیاز این بازی را بگیرد و گل سریع این تیم نیز استقلال را خیلی اذیت کرد اما انگیزه ای شد تا بازیکنان وارد فاز حمله شوند و گل خورده را تلافی کردند.
وی با اشاره به اینکه استقلال در این بازی مزد خریدهای خوب خودرا گرفت، اظهار داشت: ماشاریپوف و بلانکو خریدهای خوب استقلال در نیم فصل دوم بودند و سبب شدند تا استقلال در این فصل عملکرد موفق تری داشته باشند.
بازیکن پیشین استقلال اشاره کرد: استقلال با روندی که پیش می رود اگر در بازی بعد خود برابر فولاد به برتری برسد قهرمانی خودرا تثبیت خواهدنمود.
وی با اشاره به اینکه آرامش کادر فنی در موفقیت استقلال تاثیر زیادی دارد، اضافه کرد: این آرامش نیروی مضاعفی به بازیکنان استقلال برای حفظ صدرنشینی و رسیدن به جایگاه قهرمانی تزریق می کند. اساسا این آرامش از کادر فنی به بازیکنان انتقال پیدا می کند و سبب می شود تا در ادامه بازی ها روند موفقی داشته باشند. البته در این راه هواداران تقش بسیار موثری دارند.
ورمزیار اظهار داشت: با رفتن خطیر یک سمت اصطکاک از بین رفته و امیدوار هستم سمت دیگر که کادر فنی است با آرامش کار خودرا پیش ببرد چون آرامش عامل موفقیت استقلال خواهد بود.
بازیکن پیشین استقلال با اشاره به اینکه استقلال شانس زیادی برای قهرمانی دارد، اشاره کرد: قهرمانی در دست استقلال است، خودش می تواند مهم ترین عامل برای قهرمانی باشد. امیدوار هستم در ۴ بازی باقیمانده تمام بازیکنان روز خوبشان باشد تا استقلال جام قهرمانی را به خود اختصاص بدهد.
منبع:

1403/02/21
14:42:20
0.0 / 5
258
تگهای خبر: استقلال , بازی , بازیكن , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت