هاشمی نسب:

با جام یا بی جام، قهرمانیم!

با جام یا بی جام، قهرمانیم!

به گزارش مرکز اسپرت، مربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: سوم یا چهارم هم شویم، این تیم برای ما قهرمان است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مهدی هاشمی نسب بعد از بازی با ذوب آهن در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال که با پیروزی 2 بر یک استقلال به پایان رسید، اظهارکرد: از هواداران تیم مان به خاطر شکل بازی مان در نیمه اول عذرخواهی می کنم. شرمنده آنها هستیم. در رابطه با نیمه اول حرفی نداریم و استقلال نبودیم.

او اظهار داشت: ولی در نیمه دوم با صحبتی که مابین دو نیمه داشتیم بازیکنان مان به خودشان آمدند و متوجه شدند در چه جایگاهی هستند. اتفاقی قبل از بازی افتاد و یک هوادار صحبتی داشت و فکر می کنم بازیکنان مان آنرا خیلی زود فراموش کردند اما در نیمه دوم توانستیم به بازی برگردیم. در لحظه ای گل زدیم که فکر می کنم برخی حرف ها متعلق به بخش خلوت آدم ها است که من دوست ندارم در رابطه با آن صحبت کنم اما اتفاق هایی می افتد که آدم دوست دارد در رابطه با آنها صحبت کند. بازیکنی که تماشاگران ما را تحریک می کند و در بازی نیم فصل اول بعد از گل مقابل هواداران ما شادی می کند، در آزادی هم مقابل هواداران ما هم شادی کنید و ابایی نداریم چونکه به قدرت بازیکنان مان ایمان داریم و مطمئن هستیم به بازی بر می گردیم.

او افزود: قبلا هم گفته بودم این تیم برای ما قهرمان لیگ است، چه با جام و چه بدون جام. کسانی که از ارباب های خود خط می گیرند، باید بدانند ما به دنبال این نیستیم که بازیکن حریف توان نگذارد چون قبلا استقلالی بوده اند اما این توقع را داریم که حداقل شرافتمندانه بازی کنند و با خط و بازی هایی که ما فوتبالی ها بلدیم، بیست دقیقه از تایم بازی را به وقت کشی نگذرانند.

هاشمی نسب اظهار داشت: آقایان ما هم این بازی ها و بازی هایی که با رمز و رموز به بازیکنان خود انتقال می دهید، بلدیم. خوشبختانه بردیم. بموقع هم شفاف صحبت می نماییم و من ابایی ندارم. بدون هیچ صحبتی ما را محروم و ۵۰ میلیون تومان جریمه می کنند. البته هزار میلیارد دیگر هم من را جریمه کنند، ابایی ندارم.

او اظهار داشت: نه پنجاه میلیون و نه هزار میلیارد بلکه تا آن بالایی یعنی خدا نخواهد برگی از درخت نمی افتد. این ها در خلوت من است. سوم یا چهارم هم شویم، این تیم برای ما قهرمان است.

مربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این سؤال که نگران نیستید بابت اظهاراتتان به کمیته انضباطی فراخوانده شوید، اظهار داشت: مگر من چه گفتم و مگر افترا زدم؟

منبع:

1403/02/18
09:15:09
0.0 / 5
282
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت