برگزاری مجمع دوومیدانی در خرداد؛

معتمدی: همه ورزشکاران برای ما عزیز هستند

معتمدی: همه ورزشکاران برای ما عزیز هستند

مرکز اسپرت: بگفته سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی مجمع انتخاباتی این فدراسیون در خوشبینانه ترین حالت بهار امسال برگزار می گردد اما هنوز وضعیت کاندیداها معلوم نیست.پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی در گفت و گو با خبرنگار مهر درباب آخرین روند برگزاری انتخابات و موضوع بررسی صلاحیت نامزدها اظهار داشت: ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ پایان نام نویسی از کاندیداها بود و حداقل ۲ تا ۳ ماه زمان برای نهایی شدن تایید صلاحیت ها نیاز است.
معتمدی افزود: البته با توجه به این که کمیسیون تطبیق در وزارت ورزش شکل می گیرد پروسه بررسی صلاحیت مدیریتی افراد سریعتر اتفاق افتاده است اما هنوز بصورت رسمی نامه ای برای ما در ارتباط با اعلام اسامی افراد تایید و یا رد صلاحیت شده ارسال نشده است.
وی اضافه کرد: ولی با توجه به این که برای ما مهمست که ورزشکاران المپیکی ما در این میان لطمه نخورند علاقه مندیم هر چه سریعتر تکلیف ریاست فدراسیون مشخص شود. برگزاری انتخابات فدراسیونها نیازمند دو شرط اصلی است ابتدا باید تایید صلاحیت ها را داشته باشیم که تا این لحظه چیزی به ما ابلاغ نشده است. برگزاری جلسه هیات رییسه نیز شرط دوم است که برمبنای بخشنامه ۴۵ روز بعد از تایید هیات رییسه امکان برگزاری دارد. بر این اساس در خوشبینانه ترین حالت مجمع انتخاباتی فدراسیون اواخر خردادماه انجام خواهد شد.
معتمدی در ادامه درباب دلیل غیبت حسین رسولی در دیدار حسین مطیعی سرپرست فدراسیون دوومیدانی با ملی پوشانی که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند؛ اظهار داشت: دلیل این اتفاق فقط مربوط به زمان برگزاری جلسه بود. هیچ اختلافی بین فدراسیون دوومیدانی و حسین رسولی وجود ندارد. همه ملی پوشان برای ما عزیز و محترم هستند و تلاش می نماییم نیازهای آنها را برای حضور هر چه موفق تر در مسابقات پیش رو تامین نماییم.
سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی افزود: روز چهارشنبه نیز با همین ملی پوشان به همراه مربی آنها جلسه ای خواهیم داشت تا در جریان برنامه هایی که برای کسب سهمیه المپیک دارند قرار بگیریم. ما اهتمام می نماییم ورزشکاران مشکل خاصی در اجرای برنامه ها و اعزام به مسابقات مورد نظرشان نداشته باشند، اما در کنار این انتظار داریم ملی پوشان هم با توجه به این که یک الگوی اخلاقی در جامعه به شمار می روند اگر نقدی دارند ابتدا آنرا با خود فدراسیون در بین بگذارند. این تعامل دو طرفه اساسا به سود همه ما خواهد بود.


منبع:

1403/02/03
14:40:36
0.0 / 5
242
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت