قایقرانی آبهای آرام قهرمانی آسیا؛

صعود کانوی دو نفره مردان و علی آقامیرزایی به فینال مسابقات

صعود کانوی دو نفره مردان و علی آقامیرزایی به فینال مسابقات

به گزارش مرکز اسپرت، مسابقات قایقرانی آبهای آرام قهرمانی آسیا و انتخابی قاره ای المپیک از امروز در توکیو ژاپن شروع شد.



به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مسابقات قایقرانی آبهای آرام قهرمانی آسیا و انتخابی قاره ای المپیک از امروز در توکیو ژاپن شروع شد. تیم قایقرانی آبهای آرام با ۶ ورزشکار و ۴ مربی در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک حضور دارد.
عادل مجللی و کیا اسکندانی در گروه دوم مقدماتی کانوی ۵۰۰ متر مردان در رقابت با حریفانی از فیلیپین، ژاپن، تایلند و کره با زمان ۱: ۵۱.۷۱۶ دقیقه به عنوان قایق دوم از خط عبور کردند و راهی فینال شدند. در این رقابت نمایندگان ژاپن و تایلند اول و سوم شدند. عادل مجللی و کیا اسکندانی فردا در فینال این مسابقات رقابت خواهند کرد.
علی آقامیرزایی در گروه اول مقدماتی کایاک ۲۰۰ متر مردان در رقابت با حریفانی از سنگاپور، هنگ کنگ، هند، کره و ازبکستان با زمان ۳۹.۷۶۱ ثانیه به عنوان قایق چهارم از خط عبور کرد و راهی دور نیمه نهایی شد. در این رقابت نمایندگان ازبکستان، کره و سنگاپور اول تا سوم شدند.
وی در دور نیمه نهایی در رقابت با حریفانی از هنگ کنگ، هند و تایلند با زمان ۴۲.۷۷۵ ثانیه به عنوان قایق سوم از خط عبور کرد و به فینال این ماده صعود کرد. در این رقابت نمایندگان تایلند و هنگ کنگ اول و دوم شدند.
علی آقامیرزایی فردا در فینال این مسابقات رقابت خواهدنمود.


منبع:

1403/01/30
14:10:16
0.0 / 5
250
تگهای خبر: المپیك , تیم , رقابت , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت