تذكر اسبقیان به رییس جدید؛

اصغر ناظری: فدراسیون چوگان جز یک دفتر کوچک چیز دیگری ندارد

اصغر ناظری: فدراسیون چوگان جز یک دفتر کوچک چیز دیگری ندارد

به گزارش مرکز اسپرت، نماینده کمیته ملی المپیک در مجمع انتخاباتی فدراسیون چوگان با انتقاد از فعالیت بانوان در این رشته ورزشی اظهار داشت: باید روسای هیات های استانی نسبت به موضوع بانوان توجه بیشتری داشته باشند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، در مجمع انتخاباتی فدراسیون چوگان اصغر ناظری با کسب ۲۶ رأی از جمع آرای مأخوذه ریاست فدراسیون چوگان را به عهده گرفت.
فرهادی زاد: بانوان در چوگان فعالیت ندارند
در پایان این مجمع انتخاباتی، مهین فرهادی زاد که به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک در این مجمع حاضر بود، گفت: باتوجه به کلیپی که در آغاز این مجمع پخش گردید نشانی از فعالیت زنان در چوگان ندیدیم. این در حالیست که زنان زیادی در کشورمان به این رشته علاقمند است. از ناظری و همه رؤسای هیأت های استانی می خواهم به فعالیت بانوان در این رشته بیشتر توجه نمایند.
فدراسیون چوگان جز یک دفتر کوچک چیز دیگری ندارد
اصغر ناظری هم بعد از کسب عنوان ریاست فدراسیون چوگان در مجمع انتخاباتی اظهار داشت: در هفته نخستی که هاشمی به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان برگزیده شد از ایشان درخواستی درباب واگذاری دو باشگاه شهدا و نوروز آباد به مجموعه فدراسیون چوگان داشتیم که ایشان به شرکت توسعه دستور دادند که باشگاه شهدا به مدت سه سال به فدراسیون چوگان واگذار شود. فدراسیون چوگان هم اکنون جز یک دفتر کوچک چیز دیگری ندارد.
تذکر اسبقیان به ناظری در ادامه اسبقیان طی تذکری به ناظری عنوان نمود که جای مطرح کردن این موارد در جلسه امروز نیست. چوگان ورزش کهن ایران است و از ۶۰۰ سال پیش از میلاد مسیح در ایران فعال بوده و خوشبختانه توجه ویژه ای به آن شده است. رهبر انقلاب هم به صراحت فرمودند چوگان مال ماست و این یک فتوا و حجت شرعی است.
وی اضافه کرد: بطور قطع چند نکته را باید به ناظری یادآوری کنم. عنایت ویژه به بخش بانوان در این رشته باید مورد توجه قرار بگیرد. موضوع استعدادیابی را در وزارت ورزش دنبال می نماییم و دو مطلب را در نظر داریم. یک موضوع سند آمایش سرزمینی است و استعدادیابی باید برمبنای این سند صورت بگیرد. برنامه دوم برنامه ملی توسعه ورزش قهرمانی و همگانی است که این مسئله مورد توجه وزارت ورزش است.

1402/12/20
09:15:40
0.0 / 5
181
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت