اوسمار:

مشکلی با فشردگی بازی ها نداریم

مشکلی با فشردگی بازی ها نداریم

به گزارش مرکز اسپرت، سرمربی پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی مقابل فولاد خوزستان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، اوسمار ویه را در نشست خبری قبل از بازی مقابل فولاد خوزستان در قالب رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار نمود: همانطور که می دانید دو، سه هفته قبل از شروع سال جدید مسابقات فشرده شده است. تمام تلاش مان را انجام می دهیم که بهترین ریکاوری را داشته باشیم تا بازیکنان با سلامت کامل برای بازی ها آماده باشند. سه روز پیش بازی داشتیم و بازی خوبی بود. فولاد حدودا ۱۰ روز برای آماده شدن پیش از این بازی فرصت داشت. به خاطر این که تاریخ بازی های جام حذفی جابجا شده هیچ مشکلی وجود ندارد و گاهی این اتفاقات می افتد اما وقتی بازی های خیلی فشرده می شود باید برای رقابت ها آمادگی کامل داشته باشیم.

او افزود: فولاد تیم خیلی خوبی است و باآنکه سه مربی عوض کرده اما همیشه به دنبال بهترین نتیجه است. نتایج خوبی گرفته اند و یک برد و یک مساوی مقابل یکی از تیم ها خیلی خوب به دست آورده اند. بازیکنان با تجربه ای دارند که لیگ را خوب می شناسند و تیمی هستند که در ضدحملات خیلی خوب کار می کنند و برای حریفانشان مشکل ایجاد می کنند. سعی کردیم که تیم، ریکاوری خوبی برای بازی فردا داشته باشد.

او در رابطه با این که جذب مهاجم خارجی منتفی شده یا خیر؟ اظهار داشت: ما یک جای خالی برای جذب بازیکن بزرگسال داریم. هم می توانیم بازیکن بزرگسال بگیریم و هم یک بازیکن زیر ۲۳ سال تا این جای خالی را پر نماییم. چند اسم را زیر نظر داریم و این که بگوییم موردی هست که صد درصد با آن صحبت نماییم، نه، چنین چیزی نیست.

سرمربی پرسپولیس همینطور در مورد وضعیت گئورگی گولسیانی قبل از داربی اظهار داشت: تنها اطمینانی که داریم اینست که مقابل فولاد بازی نمی نماید. علی نعمتی آماده است و در بازی قبلی هم روی نیمکت نشسته بود.

اوسمار در مورد این که ترکیب تیم ها پیش از بازی در فضای مجازی منتشر می شود، بیان نمود: زیاد ذهنم را درگیر این مسائل نمی کنم و تمرکزم روی بازی فردا مقابل فولاد است.

«ترکیب تیم در بازی فردا به علت نزدیک بودن به داربی تغییر می کند؟» سرمربی پرسپولیس در این خصوص اظهار داشت: تمام تمرکزها روی داربی است و تماشاگران هم اینطور هستند ولی تمرکز ما فقط روی بازی فرداست که بتوانیم سه امتیاز را کسب نماییم. بازی فولاد برای ما خیلی مهم می باشد تا بتوانیم برای صدرنشینی رقابت نماییم. اگر بازیکنی مصدوم باشد استراحت می کند اما مطمئن باشید که بقیه بازیکنان اگر آماده باشند تمام توان خویش را در زمین خواهند گذاشت.

اوسمار در رابطه با این که شایعه شده زمان داربی تغییر می کند، اظهار داشت: بعدا می توانیم در مورد داربی صحبت نماییم. برنامه ریزی کردن لیگ برای بازی ها خیلی کوتاه است و حداکثر باید امروز زمان داربی را مشخص کنند. این به ضرر تیم های دیگری هم است که در چنین شرایطی هستند. به جهت اینکه باید روش تمرین و استراتژی های تمرین را عوض نماییم. روز گذشته هم این خبر را شنیدیم ولی امیدواریم که تا پایان امروز زمان داربی را به صورت دقیق مشخص کنند.

منبع:

1402/12/17
13:40:52
0.0 / 5
214
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت