سرمربی تیم بسكتبال شیمیدر:

در دفاع خوب بودیم

در دفاع خوب بودیم

به گزارش مركز اسپرت سرمربی تیم بسكتبال شیمیدر قم اعتقاد دارد كه شاگردانش در دیدار مقابل اكسون خوب دفاع كردند.


به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، محمدرضا اسلامی سرمربی تیم بسكتبال شیمیدر قم بعد از پیروزی سخت تیمش مقابل اكسون تهران، در مورد این بازی اظهار داشت: همانطور كه آمار نشان می دهد، تیم اكسون در كسب امتیاز یكی از بهترین تیم ها است و خوشبختانه امروز بازیكنان ما آن چیزی كه در دفاع خواسته بودیم را به خوبی انجام دادند و مانع از امتیاز آوری تیم خوب اكسون شدیم.
او افزود: اما یكی از موضوعات بحث داوری است كه عادت ندارم در مورد آن صحبت كنم، ولی گاها سوت هایی زده می شود كه بحث برانگیز است. صحنه ای كه برای ما سوت زده نمی گردد برای تیم خریف سوت زده می شود و برعكس.
اسلامی در مورد حركت دست مایك رستم پور پس از سوت داور كه به پول اشاره می كرد، توضیح داد: به هر حال او بازیكنی است كه خارج از فرهنگ ایران بزرگ شده است و گاها ما هم برخی علائمی كه او با دست نشان داده است را نمیفهمیم و باید جلسه بگذاریم تا متوجه منظورش شویم.
او اضافه كرد: همینطور باید بگویم كه من متوجه این مورد نشده ام و مطمئنا هم این داوران از داوران خوب ما هستند و قصد بی احترامی به آنها را نداریم. تنها امیدواریم كه دقت بیشتری در سوت هایی كه زده می شود، صورت بگیرد.1398/09/25
20:29:54
5.0 / 5
4556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت