حضور رییس و نایب رییس فدراسیون موتورسواری ایران در اجلاس جهانی

حضور رییس و نایب رییس فدراسیون موتورسواری ایران در اجلاس جهانی

مرکز اسپرت: رییس و نایب رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران به عنوان دو عضو کمیسیون های جهانی در اجلاس کمیسیون های فدراسیون جهانی موتورسواری حضور بهم رساندند.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، مازیار ناظمی رییس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری درباره ی این اجلاس اظهار داشت: برای نخستین بار است که همزمان دو نماینده از ایران به عضویت کمیسیون های فدراسیون جهانی موتورسواری درمی آیند و این کرسی ها فرصت بزرگی را برای معرفی ایران و استفاده از توان بین المللی برای پیشرفت این رشته به خصوص در بخش آموزش مربیان و داوران و ورزشکاران فراهم نموده است.
رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران اظهار داشت: خانم سید مهدی به عنوان عضو کمیسیون زنان و بنده هم در کمیسیون موبلیتی عضویت دارم و در جلسه امسال در شهر لیون فرانسه با ارائه گزارش تصویری و خصوصا پخش فیلمی از کارهای ورزشی ایران در این رشته و در بخش زنان، تحسین گسترده اعضای کمیسیون ها را بدنبال داشت.
مازیار ناظمی اظهار داشت: در حاشیه جلسه امسال با آقای وگاس رییس فدراسیون موتورسواری جهان دیدار کردیم و ایشان ضمن یادآوری سفر خود به ایران اعلام نمود برای ارتقاء سطح آموزشی و پشتیبانی از حضور ورزشکاران ایران در مسابقات جهانی اقدام می کند.
رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی درباب دیدار با رییس کمیته آموزش فدراسیدن جهانی خانم باربارا ویسنتینی نیز اظهار داشت: با هماهنگی انجام شده و با مشورت آکادمی و کمیته تحقیق و توسعه فدراسیون، بزودی پیشنهاداتمان را در قالب گرنت ( حمایت های مالی از آموزش کشورها ) با فدراسیون جهانی مطرح می نماییم.
مازیار ناظمی همین طور اظهار داشت: برنامه و گزارش خانم سید مهدی نایب رییس فدراسیون، مورد توجه اعضای کمیته زنان گرفت و درحال برنامه ریزی هستیم تا در آینده نزدیک گروهی از اعضای این کمیسیون به ایران سفر کنند.
منبع:

1402/12/04
16:37:57
0.0 / 5
318
تگهای خبر: آموزش , تیم , داور , دیدار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت