نام خراسان شمالی مورد توجه 174 كشور عضو اتحادیه جهانی كشتی

نام خراسان شمالی مورد توجه 174 كشور عضو اتحادیه جهانی كشتی

به گزارش مركز اسپرت ایسنا/خراسان شمالی رئیس ستاد برگزاری مسابقات كشتی در خراسان شمالی اظهار داشت: نام خراسان شمالی در تاریخ 26 تا 29 آذر ماه سال جاری مورد توجه 174 كشور عضو اتحادیه جهانی كشتی قرار می گیرد.


علی بیگ زاده در نشست خبری كه در تاریخ 25 آذر ماه در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به اینكه مسابقات كشتی جام باشگاه های جهان در تاریخ مذكور به میزبانی خراسان شمالی در بجنورد برگزار می شود، اظهاركرد: اتحادیه جهانی كشتی كه مقر آن در كشور سویس است، 174 عضو دارد كه نام خراسان شمالی مورد توجه این كشورها قرار خواهد گرفت.
وی در ارتباط با اعتبارات هزینه شده برای اجرای این دور از مسابقات اضافه كرد: اعتبارات دولتی كفاف انجام این گونه مسابقات را نمی دهد، كه برای برگزاری آن به دنبال جذب اسپانسر بوده ایم و سرمایه گذارانی نیز جذب شده اند كه یكی از این اسپانسرها موسسه مالی و اعتباری ملل بوده است.
به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، بیگ زاده درباب تیم های شركت كننده در این دور از مسابقات نیز بیان كرد: تیم های چین، قرقیزستان، هندوستان، آذربایجان تیم های خارجی شركت كننده در این مسابقات هستند و تیم های اترك خراسان شمالی، بازار بزرگ ایران، دانشگاه آزاد اسلامی، گوهر زمین سیرجان و سینا صنعت ایذه نیز تیم های داخلی شركت كننده در این دور از مسابقات خواهند بود.
وی افزود: هم اكنون نماینده فیلا در خراسان شمالی حضور پیدا كرده و مسابقات با نظارت فیلا صورت خواهد گرفت.
به گفته وی ششمین دور از مسابقات كشتی جام باشگاه های جهان از شبكه استانی اترك خراسان شمالی، شیكه سه و شما نیز پخش خواهد شد.
منبع:

1398/09/25
14:56:46
5.0 / 5
4878
تگهای خبر: باشگاه , تیم , كشتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت