مناف هاشمی:

اساسا پاداش مدال آوران المپیک پاریس میلیاردی خواهد بود

اساسا پاداش مدال آوران المپیک پاریس میلیاردی خواهد بود

به گزارش مرکز اسپرت، دبیر کمیته ملی المپیک اظهار داشت: پاداش پای سکوی مدال آوران المپیک پاریس نهایی نشده اما اساسا میلیاردی خواهد بود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مناف هاشمی پس از اتمام ضیافت سده المپیک اظهار داشت: توفیق داشتیم به بهانه رونمایی از صدای جهان پهلوان تختی برنامه سده المپیک را داشته باشیم.
وی افزود: ۶۱ المپیکی داشتیم که ۷۶ مدال المپیک را در ادوار مختلف کسب کردند. این ایده از قبل مطرح بود که چنین مراسمی داشته باشیم. اما کنار هم قرار دادن این افرادا که بعضاً در نقاط مختلف جهان هستند، سخت بود.
دبیر کمیته ملی المپیک با اعلان اینکه بیش از ۱۰۰۰ نفر در مراسم حضور داشتند، افزود: مراسم خوبی بود نسبت به مراسم های معمولی که انجام می شود. به قول خسروی وفا جای سخنرانی و برخی مسئولان نبود اما بسیاری از بزرگان و پیشکسوتان حضور داشتند.
هاشمی اشاره کرد: برگزاری این مراسم پیش از المپیک پاریس حال و هوای جدیدی داشت، امیدواریم در پاریس هم مدال آوران جدیدی به ابن جمع اضافه شود.
وی با اعلان اینکه المپیک رویداد بزرگی است، به وضعیت ایران برای بازی های پاریس اشاره داشت و اظهار داشت: بطور رسمی ۱۱ و غیر رسمی ۱۴ سهمیه گرفته ایم، در رشته تیمی کسب سهمیه نکردیم بدین سبب نسبت به توکیو که والیبال و بسکتبال بودند، ۲۴ سهمیه کمتر داریم.
دبیر کل کمیته ملی المپیک با اعلان اینکه طبق پیش بینی حدود ۳۵ تا ۳۶ سهمیه می گیریم، به پیگیری اقدامات برای اعزام کاروان اشاره داشت و اظهار داشت: درست است سهمیه کمی داریم اما امیدواریم به لحاظ کیفی عملکرد خوبی داشته باشیم.
هاشمی در آخر با تأکید بر این که پاداش مدال اوران پاریس میلیاردی خواهد بود، اظهار داشت: در چند نشست هیات اجرائی در مورد رقم نهایی صحبت شده، این مساله در دستور کار نشست آتی هم است.


منبع:

1402/11/04
12:33:43
0.0 / 5
273
تگهای خبر: المپیك , بازی , بسكتبال , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت