مذاکره شهرداری تهران با چینی ها برای ساخت ۳ مجموعه ورزشی

مذاکره شهرداری تهران با چینی ها برای ساخت ۳ مجموعه ورزشی

به گزارش مرکز اسپرت، مدیران سازمان شهرداری تهران برای ساخت 3 مجموعه ورزشی با کیفیت در این استان با شرکتهای چینی مذاکراتی را انجام داده اند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، نشست خبری مرحله پایانی مسابقات «قهرمان شهر» امروز چهارشنبه ۲۷ دی برگزار و طی آن معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خبر از مذاکره با شرکت های چینی برای ساخت ۳ ورزشگاه در استان تهران آگاهی داد.
امین توکلی زاده در این جلسه خبری گفت: می خواهم یک خبر خوب بدهم و آن هم مذاکره با چینی ها برای ساخت مجموعه هایی در عرصه ورزش و تفریحات و گردشگریست. تیم معاونت اجتماعی درحال مذاکره برای سه مجموعه بزرگ است. یکی مربوط به مجموعه ورزشی و یک استادیوم ۳۰ هزار نفری است، مجموعه دوم برای افراد دارای معلولیت و مجموعه بعدی با نگاه دانش آموزی جلو می بریم. مذاکرات برای سرمایه گذاری و همین طور مشارکت است. البته تفاهم نامه لازم از طرف دو طرف امضا شده است.
او افزود: کار بزرگ رئیس جمهور در ساخت مجموعه بزرگ ورزشی در پایتخت، مقدمه ای جهت بررسی شرایط و نیازهای ورزش شهر تهران شد و بر همین اساس، ایجاد ۳ مجموعه ورزشی درحال برنامه ریزی است. همین طور تیمی از جانب یکی از بانکها در چین است تا با منابع موجود در چین صورت گیرد. البته این پروژه کمی با آن پروژه بزرگ مربوط به دستور رئیس جمهور متفاوت می باشد.

1402/10/29
12:57:46
0.0 / 5
318
تگهای خبر: استادیوم , تیم , كیفیت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت