واکنش سرپرست دوومیدانی به انتخاب مجری صدا و سیما به عنوان نایب رییس فدراسیون

واکنش سرپرست دوومیدانی به انتخاب مجری صدا و سیما به عنوان نایب رییس فدراسیون

به گزارش مرکز اسپرت، سرپرست فدراسیون دوومیدانی در مورد انتخاب سرپرست نایب رئیسی زنان این فدراسیون که از مجریان صدا و سیماست اظهار داشت: او روی ورزشکاران شناخت دارد و ورزشکاران ما هم او را می شناسند. علاوه بر این از مشکلات باخبر است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، بعد از آنکه پریسا بهزادی نایب رییس سابق فدراسیون دوومیدانی از سمت خود کنار رفت، مهدی مبینی سرپرست این فدراسیون روز گذشته سرپرست جدیدی را برای این سمت انتخاب نمود.

در این راستا زهرا محمودوند که از مجریان تلویزیون است با حکم سرپرست فدراسیون به عنوان سرپرست نایب رئیسی زنان برگزیده شد.

مهدی مبینی در مورد این انتخاب به ایسنا اظهار داشت: یکسری شاخص ها داشتیم که یکی تحصیلات است. خانم محمودوند دکترای مدیریت ورزش دارد. در صدا و سیما هم ۱۴ سال سابقه اجرائی دارد و بیگانه بh ورزش نیست. از همه مهمتر دوومیدانی کار است. از قهرمانان سابق ۱۰۰ و ۴۰۰ متر کشور بوده و یک دفعه هم به اردوی تیم ملی دعوت شده، یعنی جزو سه نفر برتر کشور بوده است.

او در ادامه اضافه کرد: خانم محمودوند مدارک داوری و مربیگری چند رشته ورزشی را هم دارد. بدین سبب انتخاب شده تا خون تازه ای در بخش زنان ما جریان پیدا کند. بخش زنان بسیار اهمیت دارد و روند رو به رشدی دارد بدین سبب باید از افرادی توانمندتر از نفرات قبلی استفاده نمائیم. از آنجا که قهرمانی آسیا را هم پیش رو داریم، لازم بود سریع تر نایب رییس زنان مشخص شود تا حضور شایان توجهی در قهرمانی آسیا داشته باشیم. او دلسوز، متعهد و متخصص است. تحقیق کرده ام و الکی آدم به فدراسیون نمی آورم.

او در مورد این که محمودوند مجری تلویزیون است و چه شناختی از دوومیدانی داشته که سمت نایب رئیسی گرفته است، افزود: مجری تلویزیون است اما هم روی ورزشکاران شناخت دارد و ورزشکاران ما هم او را می شناسند. از مشکلات باخبر است و با قهرمانان ما در ارتباط بوده است. چند ماه دیگر می توانید عملکردش را ارزیابی کنید.

سرپرست فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این پرسش که خانم محمودوند مجری صداو سیماست و چگونه می خواهد کارهای مربوط به نایب رئیسی زنان را انجام بدهد، اظهار داشت: وقت بیشتری روی سمت نایب رئیسی می گذارد و بصورت پاره وقت با صدا و سیما همکاری دارد.

منبع:

1402/10/25
11:59:41
0.0 / 5
284
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , داور , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت