علی داودی:

آبروی وزنه برداری ایران را در المپیک پاریس می خرم

آبروی وزنه برداری ایران را در المپیک پاریس می خرم

به گزارش مرکز اسپرت، نایب قهرمان المپیک توکیو اظهار داشت: مطمئن باشید در المپیک وزنه هایی می زنم که آبروی وزنه برداری را بخرم و برای گرفتن دومین مدال المپیک به پاریس می روم.علی داودی در گفتگو با ایسنا در رابطه با ی این که با عنایت به قطعی شدن سهمیه المپیک پاریس از چه زمانی مقرر است افزایش رکورد داشته باشد؟ بیان نمود: هم اکنون منتظرم قهرمانی آسیا و جام جهانی تایلند رد شوند. مطمئن باشید در المپیک وزنه هایی می زنم که آبروی وزنه برداری ایران را همانند گذشته بخرم. مطمئنا با تمام قوا برای گرفتن دومین مدال المپیک می روم. اگر رنگ آن مدال از المپیک قبلی بهتر نباشد، بدتر هم نیست.
داودی در مورد زمزمه این که وزنه برداری شانس زیادی برای گرفتن مدال المپیک پاریس ندارد، اظهار داشت: ما شانس مدال داریم. این را ما و کارشناسان رشته وزنه برداری می دانیم. ما هم پوستمان کلفت شده است و به برخی حرف ها توجه نمی نماییم. با تمام توان جلو می رویم تا بتوانیم مدال بگیریم. من و بقیه بچه ها با تمام وجود تمرین می نماییم و بخاطر مباحث مالی نیست بلکه برای شاد کردن دل مردم و خانواده هایمان است.
وی در مورد عملکرد خود در فینال لیگ برتر که رکورد مجموع ۴۱۷ کیلوگرم را ثبت کرد، تصریح کرد: برای لیگ آماده بودم اما طبق صحبتی که با آقای نصیرشلال سرمربی تیم ملی داشتم، قرار شد حرکت آخر را انصراف دهم. چون نزدیک به المپیک پاریس هستیم، هر چه دست به عصا تر پیش برویم بهتر است. وزنه هایی که زدم در حد این که اول شوم کافی بود اما می توانستم وزنه بیشتر از ۲۴۵ کیلوگرم هم بزنم.
داودی در مورد برخی انتقادها نسبت به وضعیت لیگ برتر و نبود تیم زیاد خاطرنشان کرد: همین لیگ برای بسیاری از وزنه برداران کمک هزینه است. البته اگر تیم ها بیشتر شوند، تنور رقابت داغ تر می شود. وزنه برداران از جان و دل مایه می گذارند و امیدوارم سه، چهار تیم دیگر اضافه شوند.
وزنه بردار فوق سنگین ایران در پاسخ به این پرسش که در قهرمانی آسیا و جام جهانی تایلند مقرر است رکوردهای بالا ثبت کند یا برنامه دیگری دارد؟ اظهار داشت: هنوز با کادرفنی در مورد این مساله صحبت نکرده ام اما شاید یکی از این دو مسابقه را سنگین وزنه بزنم. امکان دارد این اتفاق در جام جهانی رخ دهد چون فاصله بیشتر است. پس از قهرمانی جهان و بازی های آسیایی تازه بدنم ریکاوری شده است. در نهایت باید دید نظر کادرفنی چه چیزی است و تابع کادرفنی هستم.
بیشتر بخوانید:
یکه تازی علی داودی در فوق سنگین لیگ برتر وزنه برداری
منبع:

1402/10/13
08:38:43
0.0 / 5
266
تگهای خبر: المپیك , بازی , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت