هادیزاده:

خداحافظی کردم اما کار خلاف اخلاق انجام ندادم

خداحافظی کردم اما کار خلاف اخلاق انجام ندادم

به گزارش مرکز اسپرت، سرمربی تیم ملی دوومیدانی نابینایان و کم بینایان اظهار داشت: اگر مظلومی استعفای من را پذیرفته آنرا بصورت رسمی به من اعلام نماید تا هیات های شهرستان ها به عنوان مسئول فنی فدراسیون مرتب با من تماس نگیرند.


علی اصغر هادیزاده در گفت و گو با ایسنا، درباره ی مصاحبه اخیر رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان اظهار داشت: من پس از هر تورنمنتی خداحافظی نکردم بلکه یک دفعه از فدراسیون جدا و به پارالمپیک رفتم اما بنا به سفارش بزرگان و با هدف کمک به نابینایان و کم بینایان به فدراسیون برگشتم که اشتباه کردم.
وی با اشاره به اینکه تحت هیچ شرایطی قصد بازگشت به فدراسیون نابینایان را ندارم، اظهار داشت: اگر مظلومی استعفای من را پذیرفته آنرا بصورت رسمی به من اعلام نماید تا هیات های شهرستان ها به عنوان مسوول فنی فدراسیون مرتب با من تماس نگیرند، تمام اردوها زیر نظر من به انجام می رسد و اگر پیامی را در گروهای نابینایان و کم بینایان به اشتراک گذاشتم تنها به خاطر این بود که بگویم دیگر این مسئولیت را برعهده ندارم تا با من تماس نگیرند. مگر من با رسانه خاصی صحبت کردم و یا پشت فدراسیون چیزی گفتم که رئیس فدراسیون از دستم ناراحت شده است.
رئیس انجمن پیشین دوومیدانی نابینایان و کم بینایان اشاره کرد: حالا نیز منتظر هیچ چیزی نیستم، از فدراسیون خداحافظی کردم و کاری هم به آنها ندارم. مسئولیت انجمن را نمی توانم بپذیرم اما در کسوت مربی و مدرس در هر کجا دعوت به کار شوم آماده خدمتگزاری هستم.
هادیزاده با اشاره به اینکه از مربیگری دوومیدانی استعفا نداده ام، اضافه کرد: من از مربیگری دوومیدانی نابینایان و کم بینایان استعفا نداده ام اما اخلاق حکم می کند که انجمن جدید درباب سرمربی تصمیم بگیرد.
وی اشاره کرد: آیا به نظر شما تشکر و تقدیر از مجموعه ای که چند دهه با آنها کار کردم کار خلاف اخلاق بوده که مظلومی آنرا مطرح کرده است. حتی مطالبی که در گروه ها به اشتراک گذاشتم یک کلمه اعتراض آمیز یا بدگویی درباره ی رئیس فدراسیون عنوان نکردم و هدفم تنها خداحافظی از گروههای مختلف که اعضای گروه نابینایان و کم بینایان هستند، بوده است.
هادیزاده در آخر اظهار داشت: ۴۶ سال است که در ورزش خدمت می کنم و اگر جایی تمایل به همکاری با من باشد به عنوان مربی همکاری خواهم کرد.
منبع:

1402/10/09
08:17:35
0.0 / 5
362
تگهای خبر: المپیك , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت