نتیجه بررسی اعلام خواهد شد؛

واکنش وزیر ورزش به جعل امضا وابطال مجوز واردات خودروی فوتبالیستها

واکنش وزیر ورزش به جعل امضا وابطال مجوز واردات خودروی فوتبالیستها

به گزارش مرکز اسپرت، وزیر ورزش در واکنش به ابطال واردات خودرو توسط ملی پوشان فوتبال اظهار داشت: این مساله را با رئیس دیوان عدالت اداری مطرح کردم و امیدوار هستم حل شود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، کیومرث هاشمی در ارتباط با دستوری که جهت بررسی موضوع «جعل امضا» در باشگاه استقلال داده بود، اظهار داشت: البته ذات جامعه ورزش اینطور است که موضوعات فرهنگی و مثبت در آن غالب است اما گاهی مسائلی اتفاق می افتد که شاید از اصل و اساس آن واقعیت نداشته باشد.
وی اشاره کرد: با اینحال ما وظیفه داریم هر اتفاقی می افتد را پیگیری نماییم. در مورد موضوع اخیر هم بمحض اطلاع، دستور بررسی دادم تا در حراست مرکزی بررسی شود و آن چه واقعیت دارد اعلام خواهد شد. بهتر است بیش از این برای جامعه ورزش و فوتبال نگرانی درست نکنیم.
وزیر ورزش اصرار کرد که بمحض مشخص شدن نتیجه آنرا اطلاع رسانی خواهند کرد.
هاشمی همین طور در مورد ابطال مجوز واردات خودرو فوتبالیست ها اشاره کرد: این مساله را در دولت مطرح کردم. این پیشنهاد را هیات وزیران مصوب کرد ولی حالا لغو آن موجب نگرانی شده آنهم در آستانه جام ملت های آسیا.
وی با تأکید بر این که موضوع را در حضور مظفری رییس دیون عدالت اداری هم مطرح نمود، اظهار داشت: از او خواستیم که این ملاحظات را در نظر داشته باشد.
وزیر ورزش اشاره کرد: دولت مصمم است و دنبال این است تا هم این مشکل حل شود و هم برای قهرمانان دیگر رشته ها که این مساله موجب انتقاد آنها شده بود هم شرایطی مهیا شود.


منبع:

1402/10/04
08:24:38
0.0 / 5
288
تگهای خبر: استقلال , باشگاه , تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت