بازیکنان پرسپولیس هماهنگ نیستند

بازیکنان پرسپولیس هماهنگ نیستند

به گزارش مرکز اسپرت، پیشکسوت پرسپولیس می گوید: چون بین بازیکنان پرسپولیس هماهنگی لازم وجود ندارد شرایط آن بگونه ای است که حتی از تیم های متوسط لیگ برتر هم شکست می خورد.


بیژن ذوالفقارنسب در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس هنوز به هماهنگی لازم دست پیدا نکرده اند، اظهار نمود: پرسپولیس در چند بازی اخیر خود تا حدودی نامتعادل بازی کرده و شرایط خوبی ندارد، فکر می کنم بازیکنان جدیدی که جذب کرده هنوز نتوانسته اند با هم هماهنگ شوند و این مسئله کار مربیان این تیم را سخت کرده است و احتیاج به زمان دارند تا بین بازیکنان هماهنگی لازم ایجاد شود.
وی در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس هم اکنون در چه پست هایی ضعف دارد؟ اضافه کرد: تنها ضعف کنونی پرسپولیس در ناهماهنگی بین بازیکنان است که با حضور در چند اردوی داخلی و خارجی می تواند این ضعف را مرتفع کند. البته پرسپولیس با داشتن مربی هم چون یحیی گل محمدی که اشراف کامل به بازیکنان دارد در کوتاهترین زمان ممکن این مشکل را می تواند حل و فصل کند. هماهنگی در فوتبال امری بسیار مهم و ضروریست که حتی بهترین مربی دنیا هم اگر چنین مشکلی داشته باشد به بن بست می خورد.
ذوالفقارنسب تصریح کرد: پرسپولیس همواره در نیم فصل دوم به علت اینکه به هماهنگی لازم می رسد عملکرد موفق تری نسبت به نیم فصل اول دارد اما هم اکنون شرایط این تیم بگونه ای است که حتی از تیم های متوسط لیگ هم شکست می خورد و یا به تساوی دست پیدا می کند، چون هماهنگی لازم بین بازیکنان وجود ندارد.
این مربی پیشکسوت خاطرنشان کرد: پرسپولیس با ظرفیت و استعدادهای خوبی که دارد در نیم فصل دوم می تواند بازی های خوبی را عرضه نماید و امتیازات از دست رفته خویش را جبران کند به شرط اینکه زودتر هماهنگی لازم بین بازیکنان این تیم ایجاد شود.
ذوالفقارنسب تصریح کرد: گل محمدی چند سال است که مربی پرسپولیس است و این قابلیت را دارد که باردیگر این تیم را به روزهای اوج خود برساند. البته این زمانی محقق خواهد گردید که باشگاه به تعهدات مالی خود نسبت به بازیکنان و کادر فنی عمل کند تا این تیم باردیگر به بالای جدول لیگ برتر برگردد.

منبع:

1402/10/02
08:48:43
0.0 / 5
352
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت