روئینگ قهرمانی و زیر ۲۳ سال جوانان آسیا - تایلند

فاطمه مجلل باز هم طلایی شد

فاطمه مجلل باز هم طلایی شد

به گزارش مرکز اسپرت، چهارمین روز از رقابت های قایقرانی روئینگ قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا با کسب مدال طلا برای فاطمه مجلل همراه شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، در ادامه رقابت های قایقرانی روئینگ قهرمانی زیر ۲۳ سال و جوانان آسیا در پاتایای تایلند، پاروزنان کشورمان روز چهارم مسابقات خویش را با کسب یک مدال طلای دیگر شروع کردند.
فاطمه مجلل در روئینگ تکنفره سنگین وزن زیر ۲۳ سال بانوان در فینال A با حریفانی از قزاقستان، هنگ کنگ، ویتنام، فیلیپین و سریلانکا رقابت کرد و در انتها با زمان ۹: ۰۷.۴۴۵ دقیقه در جایگاه نخست ایستاد و صاحب مدال طلا شد. در این ماده نمایندگان هنگ کنگ و فیلیپین به ترتیب دوم و سوم شدند.
فاطمه مجلل روز گذشته هم در دونفره روئینگ زنان با کیمیا زارعی صاحب گردن آویز طلا شده بود.
در ادامه رقابت ها آوینا بخشایی و مهنا حاجی حسینی در روئینگ دونفره جوانان در فینال A با حریفانی از ازبکستان، ژاپن، چین، ویتنام و کره رقابت کردند و در انتها با زمان ۸: ۲۵.۹۸۲ دقیقه عنوان پنجمی را کسب کردند. در این ماده نمایندگان چین، ویتنام و ازبکستان به ترتیب اول تا سوم شدند.
همچنین امیررضا عبدالی در روئینگ تکنفره سبک وزن زیر ۲۳ سال آقایان که به فینال رسیده بود، در فینال A با حریفانی از قزاقستان، ازبکستان، هنگ کنگ، ویتنام و فیلیپین رقابت کرد و در انتها با زمان ۸: ۳۹.۶۲۱ دقیقه عنوان ششمی را به دست آورد. در این ماده نمایندگان ویتنام، هنگ کنگ و ازبکستان به ترتیب در رده نخست تا سوم قرار گرفتند.
آوینا بخشایی در روئینگ تکنفره جوانان در گروه دوم دور نیمه نهایی به مصاف از تایلند، ویتنام، ژاپن، قزاقستان و اندونزی رفت و در انتها با زمان ۸: ۵۷.۳۴۵ دقیقه بعنوان قایق سوم به فینال A راه پیدا کرد.
این مسابقات با رقابت نمایندگان کشورمان در پاتایا تایلند در جریان است.

1402/09/27
11:53:37
0.0 / 5
306
تگهای خبر: رقابت , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت