غلامی:

سپاهان قهرمان می شود

سپاهان قهرمان می شود

به گزارش مرکز اسپرت، بازیکن پیشین سپاهان می گوید مورایس و تیمش در پخته ترین وضعیت ممکن هستند و یقین دارد که قهرمان لیگ می شوند.محمد غلامی در گفتگو با ایسنا در رابطه با برتری پر گل سپاهان مقابل مس رفسنجان و صعود به رده دوم لیگ برتر اظهار نمود: آنها شرایط بسیار خوبی دارند و با بردی که به دست آوردند از نظر روحی و روانی به وضعیت بسیار خوبی رسیدند. شکل تیمی شان کاملا هجومی است و مورایس هم با این بازیکنان میل زیادی به بازی هجومی دارد.

سپاهان به مدافع بازی ساز نیاز دارد

او ضمن اشاره به نقطه ضعف سپاهان در این رابطه اظهار داشت: خط دفاع این تیم احتیاج به ترمیم دارد. سپاهان به دفاع سرعتی و بازیساز نیاز دارد تا بتوانند به هافبک ها توپ رسانی کند. مشکل ما در ایران هم همین است و بازیکنی مثل پورعلی گنجی در ایران کم پیدا می شود. مورایس در نیم فصل باید فکری به حال خط دفاع تیمش کند و یک مدافع جذب نماید تا این نقطه از زمین مشکل بزرگ این تیم نشود.

آنها در پخته ترین وضعیت ممکن هستند

مهاجم پیشین سپاهان افزود: در کل باید بگویم این تیم زهردار و قدرتمند است. سال قبل فکرش را نمی کردم که سپاهان قهرمان نشود. بازی با ملوان کار آنها را خراب کرد. البته ملوان را هم بسیار با کیفیت می بینم. ملوان سال جاری هم حرف برای گفتن دارد. در رابطه با سپاهان می خواهم بگویم مهره های خیلی خوبی در این تیم بازی می کنند و هر بازیکنشان خودش یک تیم است. سال جاری شرایط خیلی خوبی برای این تیم مهیاست و من یقین دارم که سپاهان قهرمان می شود. آنها در پخته ترین و باتجربه ترین شکل ممکن خود هستند. مثلاً یک بازیکن خارجی به نام برایان دابو دارند که خیلی باکلاس فوتبال بازی می کند و با همه خارجی های لیگ فرق دارد.

به تیم ملی خوشبینم

او در رابطه با شرایط تیم ملی فوتبال در فاصله یک ماه تا آغاز جام ملت های آسیا اظهار داشت: تیم ملی شرایط خوبی دارد و بازیکنان هم همه رزومه دار هستند. زمان کی روش سبک دیگری داشتیم و حالا سبک بازی متفاوت شده است. تیم ملی هم مثل سپاهان هجومی بازی می کند و خیلی به این تیم خوشبین هستم. ما بازیکنانی مثل مهدی طارمی و سردار آزمون داریم و در میان بازیکنان ذخیره هم بازیکنانی داریم که نتیجه را عوض می کنند.

خبرنگاران ژاپنی و کره ای هم از ایران ترس دارند

غلامی در پاسخ به این سؤال که «آیا حریف تیم های مثل ژاپن و کره می شویم؟» اظهار داشت: شاید خبرنگاران آن دو کشور هم به ایران فکر می کنند و همین سوالات را از پیشکسوتان و قدیمی ترها بپرسند. ما سالهای گذشته مقابل ژاپن و کره به مشکل برمی خوردیم ولی اکنون باتجربه هستیم و بازیکنان لژیونر خوبی داریم. آنها هم از ما ترس دارند چون تیم خیلی خوبی داریم و حرف های بسیاری برای گفتن خواهیم داشت. بچه های ما اعتماد به نفس خوبی دارند. دو رقیب ما همین دو تیم هستند و عربستان کیفیت آنها را ندارد. به نظرم باید برای این دو تیم برنامه ریزی نماییم.

منبع:

1402/09/20
14:29:57
0.0 / 5
361
تگهای خبر: بازی , بازیكن , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت