صعود یک پله ای حسین وفایی در رنکینگ جهانی اسنوکر

صعود یک پله ای حسین وفایی در رنکینگ جهانی اسنوکر

مرکز اسپرت: ملی پوش اسنوکر ایران موفق شد با یک پله صعود در رده 17 جهان قرار بگیرد.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، حسین وفایی، ملی پوش اسنوکر ایران که در مسابقات قهرمانی انگلیس ۲۰۲۳ درخشید، توانست در رنکینگ جهانی یک پله صعود کند و در رده ۱۷ جهان بایستد. وفایی ۲۹ساله که از سال ۲۰۱۲ در جمع حرفه ای ها حاضر است، ۱۰ فصل در جمع حرفه ای ها بازی کرده و الان بهترین اسنوکرباز ایران شناخته می شود.
حسین وفایی در دور چهارم مسابقات قهرمانی انگلیس ۲۰۲۳به مصاف رونی اُ سالیوان، مرد شماره یک اسنوکر جهان، رفت و با نتیجه شش بر دو شکست خورد تا ملی پوش اسنوکر ایران از حضور در فینال این مسابقات بازماند. وفایی در دور نخست این مسابقات توانست شان مورفی انگلیسی، مرد شماره هفت جهان را با نتیجه شش بر چهار شکست دهد. وی در دور دوم به مصاف متئو سلت رفت و در یک بازی یک طرفه توانست با نتیجه شش بر یک به پیروزی برسد. ملی پوش ایران در دور سوم مسابقات قهرمانی انگلیس ژانگ آندا، حریف چینی، را با نتیجه شش بر چهار شکست داد به جمع چهار بازیکن برتر این مسابقات رسید. وفایی با شکست مقابل اُ سالیوان نتوانست به فینال مسابقات قهرمانی انگلیس ۲۰۲۳ برسد.
بیش تر بخوانید:
عملکرد وفایی در جمع حرفه ای ها/ درآمد ۵۰ هزار پوندی از مسابقات انگلیس
به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، وفایی با عملکرد خوب خود در بازی های گذشته توانست در رده بندی جهانی یک پله صعود کند. رونی اُ سالیوان، ستاره انگیسی اسنوکر جهان در رده اول دنیا ایستاده است. بعد از آن جاد ترامپ انگلیسی و لوکا برسل بلژیکی در رده های دوم و سوم جهان قرار گرفته اند. رنکینگ اعلام شده از طرف تور جهانی اسنوکر بعد از بروزرسانی امتیازات اسنوکربازان در مسابقات قهرمانی انگلیس است.1402/09/18
10:47:55
0.0 / 5
322
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت