پرسش و درخواست عضو مجمع فدراسیون ژیمناستیك از وزیر ورزش:

فرق ما با والیبال چیست؟

فرق ما با والیبال چیست؟

مرکز اسپرت: یکی از اعضای مجمع فدراسیون ژیمناستیک از وزیر ورزش خواست تا نایب رئیس قانونی فدراسیون را به عنوان سرپرست منصوب کند.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، از روز سه شنبه و با حضور زهرا اینچه درگاهی، رییس سابق فدراسیون ژیمناستیک، در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک شائبه هایی در خصوص بازگشت او به عنوان سرپرست این فدراسیون و ابطال انتخابات اسفند به وجود آمده است که حالا سید مقداد قلندرپور، رئیس هیات خوزستان و عضو مجمع فدراسیون ژیمناستیک، به انتقاد از شرایط موجود پرداخته و می گوید فرق بین فدراسیون والیبال و ژیمناستیک چیست؟ او از وزیر درخواست دارد تا نایب رئیس قانونی فدراسیون را به عنوان سرپرست منصوب کند.

سید مقداد قلندرپور، سرپرست سابق دبیری فدراسیون و عضو مجمع فدراسیون ژیمناستیک، در این زمینه به ایسنا اظهار داشت: طبق اساسنامه باتوجه به عدم حضور دوساله اینچه درگاهی با اتمام دوره اش و برمبنای بندهای ۲۷ و تبصره ذیل ماده ۲۸ اگر همچنان از نظر مراجع بین المللی انتخابات ۲۴ اسفند مورد تایید نیست، حمید احمدی، نایب رئیس اول فدراسیون وقت، باید عهده دار امور اجرائی و برگزاری پروسه انتخابات باشد.

ژیمناستیک چه تفاوتی با فدراسیون والیبال دارد؟

قلندرپور در ادامه اظهار داشت: چه تفاوتی بین والیبال و ژیمناستیک وجود دارد؟ باتوجه به حضور داورزنی و خانم درگاهی در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک انتظار می رود مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نگاه متوازنی به این دو رشته داشته باشند. ضمن این که مراجع قضایی رای قطعی نسبت به ابطال انتخابات ۲۴ اسفند اعلام نکرده اند و از سویی سرپرستان فدراسیون ها مطابق نظر وزارت امکان حضور در انتخابات را ندارند. انتظار می رود در برگزاری مجمع عدالت رعایت شود.

او اظهار داشت: ضمن این که حمید احمدی، نایب رئیس وقت فدراسیون، بازنشسته هم نیست و به امور مسلط است و سابقه حضور در فدراسیون را دارد و فدراسیون جهانی هم با حضور ایشان مشکلی ندارد.

منبع:

1402/09/15
14:18:06
0.0 / 5
274
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت