اعلام دستورالعمل های اصلی؛

اعلام سیاست ورزش برای بازی های المپیک پاریس در مجمع کمیته

اعلام سیاست ورزش برای بازی های المپیک پاریس در مجمع کمیته

مرکز اسپرت: سیاست ها و رویکرد های در رابطه با ورزش ایران در بازی های المپیک پاریس در جریان مجمع کمیته ملی المپیک اعلام رسمی خواهد شد.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مجمع عمومی و سالیانه کمیته ملی المپیک روز سه شنبه به ریاست محمود خسروی وفا رییس کمیته و با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش انجام خواهد شد.
بازی های المپیک یکی از دستورالعمل های این مجمع است. سی و سومین دوره بازی های المپیک ۵ تا ۲۱ مرداد ۱۴۰۳ (۲۶ جولای تا ۱۱ آگوست ۲۰۲۴) به میزبانی پاریس برگزار می شود و مقرر است سیاست و رویکرد های در رابطه با این بازی ها در مجمع روز سه شنبه مطرح شود.
مجمع روز سه شنبه کمیته ملی المپیک پنجاه و دومین مجمع این کمیته است که از ساعت ۹ شروع می شود. ارائه گزارش مالی و حسابرسی کمیته ملی المپیک در سال ۱۴۰۱ یکی دیگر از دستورالعمل های این مجمع است که نیمی از آن مربوط به دوره ریاست سیدرضا صالحی امیری و نیمی دیگر مربوط به ۶ ماه نخست ریاست محمود خسروی وفا است.
ارائه گزارش بازی های آسیایی هانگژو توسط سرپرست کاروان اعزامی به این بازی ها و همین طور ارائه گزارش عملکرد کمیته ملی المپیک در بخش ها و واحدهای مختلف دو دستور العمل دیگر برای مجمع عمومی کمیته ملی المپیک است.
مجمع عمومی کمیته ملی المپیک با حضور ۶۵ عضو اصلی انجام خواهد شد.


منبع:

1402/09/13
09:05:07
0.0 / 5
327
تگهای خبر: المپیك , بازی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت