مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا ناشنوایان - تهران

پایان مسابقات پرحاشیه دوومیدانی ناشنوایان آسیا با قهرمانی زنان ایران

پایان مسابقات پرحاشیه دوومیدانی ناشنوایان آسیا با قهرمانی زنان ایران

به گزارش مرکز اسپرت، در انتها رقابت های قهرمانی آسیا دوومیدانی ناشنوایان که در دو بخش زنان و مردان در مجموع ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد تیم زنان ایران قهرمان و مردان نایب قهرمان این رقابت ها شدند.


به گزارش مرکز اسپرت به نقل از ایسنا، در انتها رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا ناشنوایان که برای نخستین بار به میزبانی ایران در مجموع ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد تیم زنان ایران با ۷ طلا، ۱۱ نقره و ۸ برنز قهرمان و مردان کشورمان با ۶ طلا، ۸ نقره و ۱۴ برنز نایب قهرمان این رقابت ها شدند.
در این رقابت ها و در قسمت بانوان که تنها دو تیم قزاقستان و ژاپن شرکت کرده بود تیم قزاقستان با ۶ طلا، ۵ نقره و ۴ برنز نایب قهرمان و تیم ژاپن با ۲ طلا در جایگاه سوم قرار گرفت.
در قسمت مردان هم که این رقابت ها با حضور ۷ تیم ایران، کویت، عراق، مالزی، ژاپن، قزاقستان و قیرقیزستان در مجموع ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد تیم ژاپن با ۷ طلا، ۳ نقره و ۱ برنز اول شد، ایران با ۶ طلا، ۸ نقره و ۱۴ برنز در جایگاه دوم ایستاد و تیم عراق با ۴ طلا، ۳ نقره و ۲ برنز سوم شد.
اما این مسابقات تحت تأثیر حواشی قرار گرفت و بعد از انتشار فیلمی از مسابقه ورزشکار زن قزاقستانی در این مسابقات، کیومرث هاشمی وزیر ورزش حکم به برکناری مهران تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان داد.
منبع:

1402/09/07
11:53:46
0.0 / 5
217
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت