خلیل زاده:

مجبوریم كه تحمل نماییم و بسازیم

مجبوریم كه تحمل نماییم و بسازیم

به گزارش مركز اسپرت مدافع پرسپولیس می گوید كه بازیكنان این تیم مجبور به تحمل مشكلات هستند.به گزارش مركز اسپرت به نقل از ایسنا، شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس بعد از پیروزی ۲ بر صفر این تیم برابر سایپا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شكر توانستیم بازی را ببریم. تیم ما بازی خوبی انجام داد و شایسته این برد بودیم.

وی درباره گلی كه سایپا روی اشتباه فلاح زاده دریافت كرد، اظهار داشت: زمین خراب است و این مورد سبب شد كه سایپا گل بخورد. اتفاقی كه سال قبل برای بیرانوند افتاد و این به علت كیفیت پایین زمین است.

خلیل زاده در مورد عملكرد رادوشویچ اظهار داشت: ما ۲ دروازه بان خیلی خوب داریم. بیرانوند بهترین دروازه بان آسیا است و رادو هم تمرین های خوبی دارد و خوشحالیم هر دو در تیم ما بازی می كنند.

مدافع پرسپولیس در مورد این كه همانند بیرانوند از اقدامات وزارت ورزش برای استقلال ناراحت است، خاطرنشان كرد: ما كاری به تیم های دیگر نداریم. وضعیت ما مشابه تیم های دیگر است اما اعتراض نمی نماییم. امیدواریم به وضعیت ما و سرمربی تیم رسیدگی كنند چونكه بازیكنان ما ۱۵ درصد گرفته اند كه حتی كمتر از خیلی از تیم ها است. ما به خاطر هواداران اعتراض نمی نماییم تا مردمی كه خودشان مشكل اقتصادی دارند، بیشتر از این ناراحت نشوند.

وی درباره مصاحبه انصاری فرد در خصوص تشكر از بازیكنان به علت صبر و تحمل بالا اظهار داشت: ما ۳ سال است كه تحمل می نماییم اما تمام هجمه ها روی تیم ما است و این در شرایطی است كه بعضی تیم ها ۵۰ درصد پول گرفته اند. نیم فصل رسیده است و ما تنها ۱۵ درصد گرفته ایم اما ایا دیده اید بازیكنان ما مصاحبه ای انجام دهند؟ مصاحبه ای نكردیم و فقط برای تیم سعی كردیم. باید تحمل نماییم و بسازیم.1398/09/23
17:47:32
5.0 / 5
4780
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت