آخر دوره سرپرستی فدراسیون دوومیدانی بدون اقدام انتخاباتی

آخر دوره سرپرستی فدراسیون دوومیدانی بدون اقدام انتخاباتی

مرکز اسپرت: دوران شش ماهه سرپرستی افشین داوری در فدراسیون دوومیدانی امروز تمام می شود و همچنان تکلیف برگزاری انتخابات رشته مادر مشخص نیست!به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، هفده اردیبهشت ماه سال جاری و پس از حواشی به وجود آمده برای فدراسیون دوومیدانی و استعفای رییس وقت، افشین داوری که سابقه ریاست این فدراسیون را هم در کارنامه کاری خود دارد به عنوان سرپرست این رشته معرفی گردید.
در این مدت فدراسیون دوومیدانی رویدادهایی چون، مسابقات قهرمانی آسیا، چندین تورنمنت بین المللی در ترکیه و قزاقستان و بازیهای آسیایی را پشت سرگذاشته است.
البته فدراسیون دوومیدانی روزهای مهمتری را پیش رو دارد. کسب سهمیه بازیهای المپیک پاریس و برگزاری مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا در تهران که این مسئله مستلزم برنامه ریزی های دقیق تر و هدف گذاری طولانی مدت می باشد.
طبق قانون سرپرستان فدراسیون ها در مدت شش ماه فرصت دارند تا زمینه را برای برگزاری انتخابات آن رشته مهیا کنند. برگزاری انتخابات روسای هیات ها، مشخص شدن وضعیت سرپرستان هیات ها، فراهم کردن ثبت نام از نامزدها و برگزاری انتخابات همچون اقداماتی است که باید سرپرست در این فرصت شش ماهه انجام دهد.
حالا با به انتها رسیدن این زمان باید دید وزارت ورزش و جوانان که بتازگی وزیر خودرا تغییر داده است این فرصت را برای سرپرستی افشین داوری تمدید می کند یا سرپرست جدیدی را در راس این فدراسیون معرفی خواهدنمود.
اما آن چه در این راه مهمست توجه به وضعیت برنامه های پیش رو و فرصت اندک برای آماده سازی و حضور نمایندگان ایران در رویدادهای مهم قبل از المپیک و میزبانی خوب در مسابقات داخل سالن است که باید هر تصمیمی با در نظر گرفتن کاهش تنش ها و برقراری آرامش برای پیشبرد برنامه ها اتخاذ شود.


منبع:

1402/08/19
16:20:15
0.0 / 5
249
تگهای خبر: المپیك , بازی , داور , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مرکز اسپورت