فراخوان کمیته ملی المپیک برای انتخاب نام و شعار کاروان المپیک

فراخوان کمیته ملی المپیک برای انتخاب نام و شعار کاروان المپیک

به گزارش مرکز اسپرت، کمیته ملی المپیک در فاصله هشت ماه مانده تا بازی های المپیک مبادرت به فراخوان عمومی برای انتخاب نام و شعار کاروان اعزامی به این بازی ها کرده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از روابط روابط عمومی کمیته ملی المپیک، بر این اساس تمام علاقمندان و اصحاب قلم می توانند با بهره مندی از اصول و ارزش های انقلابی، اسلامی، تاریخی و ملی بر گرفته از فرهنگ و تمدن کشور عزیزمان نسبت به عرضه پیشنهاد نام و شعار کاروان ورزشی اعزامی به پاریس ۲۰۲۴ اقدام نمایند.
کمیته ملی المپیک با بهره مندی از صاحب نظران و نخبگان فرهنگی به بررسی پیشنهادات دریافتی پرداخته و بهترین نام و شعار را انتخاب خواهد نمود.
علاقمندان می توانند پیشنهادات خویش را تا پایان آبان ماه سالجاری از راه دایرکت صفحه رسمی اینستاگرام کمیته ملی المپیک ‏Olympic.ir و یا ایمیل Olympic.iran@yahoo.com در اختیار ما قرار دهند.
همچنین کمیته ملی المپیک در نظر دارد در جهت حمایت مادی و معنوی از کاروان اعزامی به بازیهای المپیک تابستانی ۲۰۲۴ پاریس مبادرت به جذب حامیان مالی نماید.
لذا از کلیه مراکز مالی، اقتصادی، تجاری و صنعتی، بانک ها، شرکتهای خودروسازی، شرکتهای تولیدی، خدماتی و یا سایر سازمان ها و شرکتهای حائز شرایط و کانون های تبلیغاتی که به طور رسمی و بر مبنای قوانین جمهوری اسلامی در داخل کشورمان درحال فعالیت می باشند دعوت به عمل می آورد جهت اعلان آمادگی از تاریخ اعلام این فراخوان، تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱۵ آذر ماه سالجاری به دبیرخانه کمیته ملی المپیک واقع در تهران- بزرگراه هاشمی رفسنجانی، خیابان سئول شمالی، نرسیده به وزارت ورزش و جوانان رجوع و آمادگی خویش را به صورت کتبی اعلام نمایند.

1402/08/17
08:48:10
0.0 / 5
309
تگهای خبر: المپیك , بازی , خدمات , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت