بی تفاوتی كمیته به درخواست اعضا؛

ژیمناستیک همچنان در وضعیت معلق

ژیمناستیک همچنان در وضعیت معلق

به گزارش مرکز اسپرت، وضعیت فدراسیون ژیمناستیک و انتخاباتش در حالی همچنان بلاتکلیف است که اخیرا مشخص شده اعضای مجمع طی نامه ای خواهان توضیحاتی از کمیته المپیک شدند که پس از سه ماه همچنان بی پاسخ مانده است.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، مجمع پرحاشیه انتخابات فدراسیون ژیمناستیک ۲۴ اسفندماه سال قبل برگزار و عابد حقدادی به عنوان رئیس این فدراسیون برگزیده شد. با انتخاب رئیس این تصور به وجود آمد که حاشیه های فدراسیون تمام و روال عادی در پیش گرفته می شود اما این اتفاق رخ نداد و با وجود برگزاری مجمع باز هم حواشی گریبان گیر این رشته مادر شد.
پیش از برگزاری مجمع انتخاباتی ژیمناستیک، زهرا اینچه درگاهی رئیس سابق که یکی از نامزدهای ریاست این فدراسیون بود، صلاحیتش برای حضور مجدد در انتخابات اعلام نشد و به همین خاطر او مبادرت به ترک مجمع انتخاباتی کرد و بعد از آن هم برخی از اعضای مجمع از جلسه بیرون آمدند. همه این اتفاقات مقابل چشمان «یوسف الطبا» رخ داد که نماینده و ناظر ویژه فدراسیون جهانی بود و در آخر مجمع هم اظهار داشت که «همه اتفاقات را چه خوب و چه بد، به فدراسیون جهانی منتقل خواهد کرد».
حالا بعد از گذشت ۷ ماه انتخابات فدراسیون ژیمناستیک ابطال شده و مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک هم صراحتاً در برنامه رادیویی اعلام نمود انتخابات فدراسیون ژیمناستیک باید تجدید شود. اما همچنان خبری نیست و مسؤلان فعلی فدراسیون ژیمناستیک روی کار هستند.
نکته جالب توجه این که ۳۱ نفر از اعضای مجمع فدراسیون ژیمناستیک نامه ای به کمیته ملی المپیک ارسال کردند و درخواست مکتوب خویش را جهت برون رفت از شرایط فعلی به کمیته ملی المپیک ارسال کرده اند. آنها از مسؤلان کمیته ملی تقاضا کردند تا طبق اساسنامه ظرف مدت ۲۱ روز کاری موارد زیر را پاسخ بدهند.
البته زمان نامه مربوط به ۳۰ مرداد می شود اما مهم اینجاست که تا به امروز کمیته ملی المپیک به اعضای مجمع فدراسیون پاسخی نداشته و اصلا واکنشی نشان نداده است.
اعضای مجمع فدراسیون ژیمناستیک در رابطه با تعیین رئیس مجمع، دبیر مجمع و برگزاری باردیگر انتخابات کمیسیون ورزشکاران مربیان و داوران به مسؤلان کمیته ملی المپیک نامه نوشتند تا در مورد این سه مبحث توضیحاتی به اعضای مجمع بدهند اما این نامه از جانب کمیته ملی المپیک بی جواب مانده است.
پیش از این هم مدیر تیم های ملی هم خواهان پاسخگویی کمیته ملی المپیک به اعضای مجمع فدراسیون شده بود.
منبع:

1402/08/08
14:47:49
0.0 / 5
315
تگهای خبر: المپیك , تیم , داور , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان مركز اسپرت
مرکز اسپورت