بعد از كشتی و ناشنوایان؛

انتخابات فدراسیون ژیمناستیک هم باطل می شود

انتخابات فدراسیون ژیمناستیک هم باطل می شود

مرکز اسپرت: پس از گذشت هفت ماه از برگزاری انتخابات فدراسیون ژیمناستیک، انتخابات این فدراسیون از طرف نهادهای ذی صلاح ابطال شده و به زودی حکم مربوط به آن صادر می شود.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، نتیجه مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک که اسفند سال قبل بعد از کش و قوس فراوان برگزار گردید، به اندازه ای مستند و قابل اعتبار نبود که تا آخر دوره قانونی و چهارساله رییس منتخب مجمع ادامه داشته باشد.
خبرنگار مهر کسب اطلاع کرده که این انتخابات به علت برخی اعتراضات ابطال شده و طی هفته آتی رای قطعی آن از طرف دیوان عدالت اداری اعلام خواهد شد.
این در صورتی است که طی امروز و روز گذشته انتخابات دو فدراسیون کشتی و ورزش های ناشنوایان هم ابطال شد.
انتخابات فدراسیون کشتی که ۲۲ تیر انجام شد و با پیروزی باردیگر علیرضا دبیر به انتها رسید از طرف دادگاه عمومی تهران ابطال شد. اعتراض دیگر کاندیداهای آن انتخابات نسبت به اساسنامه دلیل ابطال نتیجه است.
نتیجه انتخابات فدراسیون ورزش های ناشنوایان هم امروز چهارشنبه به علت شکایت کرم الله علیمرادی و سعید آرام دو کاندیدای دیگر انتخابات توسط دیوان عدالت اداری باطل اعلام گردید. این انتخابات ۲۳ اسفند سال قبل به ریاست محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش انجام شد و طی آن مهران تیشه گران برای بار دوم به عنوان رییس برگزیده شد.
انتخابات فدراسیون ژیمناستیک هم ۲۴ اسفند سال قبل در شرایطی انجام شد که دوره ریاست زهرا اینچه درگاهی رییس پیشین فدراسیون ۱۹ تیر ۱۴۰۰ به انتها رسیده بود اما برخی حواشی مربوط به اساسنامه و اختلافات داخلی منجر به تعویق بیش از یک سال انتخابات شد. در انتخابات اخیر عابد حقدادی به عنوان رییس فدراسیون ژیمناستیک صاحب رای شد.


منبع:

1402/07/27
12:35:59
0.0 / 5
293
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت