غفور كارگری عنوان كرد؛

درخواست برای همسان سازی پاداش ورزشکاران

درخواست برای همسان سازی پاداش ورزشکاران

به گزارش مرکز اسپرت، رییس کمیته ملی پارالمپیک با اشاره به تلاش هایی که برای همسان سازی پاداش ها انجام شده است اظهار داشت: برای همسان سازی پاداش ورزشکاران پارآسیایی با آسیایی به رئیس جمهوری نامه نوشتم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، غفور کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک در مراسم بدرقه کاروان اعزامی به بازی های پاراآسیایی هانگژو اظهار داشت: باید از زحمات ماه های اخیر فدراسیون ها، سرمربیان، مربیان، بخش های پزشکی و پشتیبانی و بخش مهم فرهنگی و البته ورزشکاران مان که طی این مدت با مشکلات زیاد و دور از خانواده تمرین کردند و آماده حضور در پاراآسیایی شدند، قدردانی کنم. همین طور از فدراسیون جانبازان و توان یابان که میزبان این مراسم شدند، نیز سپاسگزارم.
کارگری با اشاره به این که کاروان ایران به نام شهید الداغی مزین شده، اظهار داشت: در این مراسم چند میهمان ویژه داریم. خانواده محترم شهید خصوصاً مادر بزرگوار ایشان در این مجلس حضور دارند که برای ما بسیار مبارک است. حضور این مادر برای همه ما قوت قلب است و ایمان و اعتقادمان را برای موفقیت مضاعف می کند. چونکه ایمان دارم دعای شهید و مادر بزرگوارشان بدرقه راه کاروان ایران است.
کارگری اظهار داشت: اینروزها با یک اتفاق بسیار مهم و خارق العاده ای در دنیا مواجه هستیم. مردم مبارز و آزادی خواه فلسطین به پا خواستند و مقابل رژیم اشغالگر قدس ایستادند. شما جوان هستید و جوانان ما باید نسبت به موضوعات روز دنیا بصیرت داشته باشند. اگر با اهمیت ترین اتفاق قرن گذشته میلادی، انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره)بود، با اهمیت ترین اتفاق قرن جاری، نیز همین اقدام فلسطینی ها است.
رییس کمیته ملی پارالمپیک با اشاره به اقداماتی که در پنج سال اخیر برای آماده سازی کاروان ایران انجام شده، افزود: پنج سال از بازی های پاراآسیایی جاکارتا می گذرد و در طول این مدت تلاش زیادی شده تا کاروان خوبی آماده حضور در بازی های هانگژو شود. خصوصاً در دو سال گذشته، برنامه ریزی خاصی صورت گرفت. میانگین اردوهای تیم های ملی ما ۱۷-۱۸ اردو است. حتی تیم هایی داریم که بیش از ۲۱ اردو داشتند. شما خیلی سختی کشیدید. اکنون هنگام چیدن میوه های درخت زحمات پنج ساله است.
رئیس کمیته پارالمپیک افزود: حدود دو هفته تا ۲۰ روز، زمان طلایی داریم. هر چقدر به مسابقات نزدیک می شویم باید تمام تمرکزمان روی موفقیت باشد. من با تک تک شما در اردوها صحبت کردم و نظرات شما را شنیدم. از بیشتر اردوها که برگشتم، حرفهای تاثیر گذار شما و مواردی که مطرح کردید را پیگیری کردم. هر چیزی که به ذهن مان رسیده را کوشیدیم اجرا نماییم. هم اکنون زمانی است که همه ما باید متحد، منسجم، همدل و مهربان نسبت به همدیگر، دست در دست یکدیگر برای موفقیت کاروان تلاش نماییم.
وی اضافه کرد: مشکلات را مطرح کردید و از ضعیف بودن تغذیه و مکمل ها گفتید. پیگیری کردیم و مشکلات اینچنینی حل شد. در بعضی رشته ها از کمبود تجهیزات گفتید که کوشیدیم این مشکلات رفع گردد. اینها را می گویم تا بدانید بازدیدهای ما نمادین نبوده و در بهبود کار تاثیر گذاشته است.
غفور کارگری با اشاره به گلایه قهرمانان پارالمپیک از میزان پاداش اظهار داشت: در قدم اول میزان پاداش ورزشکاران انفرادی و تیمی را برابر کردیم. در ارتباط با همسان سازی پاداش ورزشکاران پاراآسیایی با ورزشکاران آسیایی، روز چهارشنبه نامه ای برای رئیس جمهور محترم ارسال کردم و با نمایندگان مجلس نیز صحبت کرده ام. به تلاش مان ادامه می دهیم و امیدواریم این مسئله رفع گردد.
رییس کمیته ملی پارالمپیک با اعلان اینکه حالا نوبت همت شماست، اظهار داشت: الان زمانی است که همه باید با دوری از حاشیه بصورت منسجم روی نتیجه گیری تمرکز نماییم. روز گذشته در جمع بچه های فوتبال نابینایان گفتم، بیش از سی سال است که در ورزش پارالمپیک حضور دارم و برمبنای تجربه می گویم نخستین کاری که برای نتیجه گیری تیم مان باید انجام دهیم، تمرکز است. در این روزهای پیش رو تمام فکر و ذکر بچه ها باید معطوف مسابقات باشد. باید قدرت درونی و روحی در حدی داشته باشیم که مشکلات شخصی درگیرمان نکند و حتی من مسوول نیز در طول این مدت باید مراقب این مساله باشم. مورد دیگری که باید به آن دقت کنیم، حفظ آرامش است. تک تک اعضای کاروان موظف می باشند، آرامش کاروان را حفظ کنند؛ از من مسوول گرفته تا سرمربی، مربی و ورزشکاران.
وی با اعلان اینکه کاروان های پارالمپیک همیشه الگو بوده اند، اشاره کرد: مطمئن هستم، این دوره هم همین اتفاق می افتد.

1402/07/24
08:22:18
0.0 / 5
331
تگهای خبر: المپیك , بازی , پزشك , تجهیزات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز اسپورت