رای هیات رسیدگی به تخلفات نهاد ریاست جمهوری نقض شد

مازیار ناظمی از اتهامات وارده تبرئه شد

مازیار ناظمی از اتهامات وارده تبرئه شد

مرکز اسپرت: دیوان عدالت اداری اتهامات به مازیار ناظمی رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی را وارد ندانست.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر، روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اعلام نمود دیوان عدالت اداری در شعبه تجدید نظر خود حکم هیأت تخلفات نهاد ریاست جمهوری را نقض کرد و اتهامات به مازیار ناظمی رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران را وارد ندانسته است.
براساس خبری که امروز انتشار یافته بود با رد شدن شکایت رییس فدراسیون در شعبه تجدید نظر دیوان عدالت اداری مازیار ناظمی رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از این فدراسیون خواهد رفت.
این در صورتی است که تقاضای ماده ۷۵ ناظمی برای رأی تجدید نظر شعبه ۲۹ دیوان عدالت اداری مورد پذیرش قرار گرفت و در بررسی دوباره در شعبه هم عرض، رأی قطعی هیأت رسیدگی به تخلفات نهاد ریاست جمهوری نقض گردید و دیوان عدالت اداری اتهامات به مازیار ناظمی رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی را وارد ندانسته است.
یادآوری می شود بر صولت مرتضوی وزیر کار و امور اجتماعی هم با اعتراض به رأی دادگاه تجدید نظر درباب محرومیت پنجساله از مناصب دولتی و با بهره گیری از ماده ۷۵ دیوان عدالت اداری در بررسی دوباره رأی برائت گرفت و با رأی اعتماد مجلس به عنوان وزیر کار و امور اجتماعی برگزیده شد.
ماده ۷۵ دیوان عدالت اداری می گوید: "در صورتی که حداقل یک قاضی از دو قاضی و یا دو قاضی از سه قاضی صادرکننده رأی در شعبه تجدیدنظر، پی به اشتباه شکلی یا ماهوی خود ببرند، مراتب را با ذکر دلیل به رییس دیوان اعلام می دارند. رییس دیوان پرونده را جهت رسیدگی و صدور رأی به شعبه هم عرض ارجاع می دهد."


منبع:

1402/07/22
08:24:54
0.0 / 5
360
تگهای خبر: برند , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز اسپورت