گزارش خبرنگار مهر از هانگژو؛

انتقاد سرمربی تیم ملی کبدی ایران از هند

انتقاد سرمربی تیم ملی کبدی ایران از هند

به گزارش مرکز اسپرت، سرمربی تیم ملی کبدی نسبت به اتفاقات فینال بازی های آسیایی انتقاد نمود و اظهار داشت: طی ۲۵ سال قبل چنین اتفاقاتی را ندیده بودم.به گزارش مرکز اسپرت به نقل از مهر از هانگژو، غلامرضا مازندرانی بعد از بازی ایران و هند اظهار داشت: مسابقه خیلی مشکل و رقابت بسیار سنگینی بود البته پیش بینی خودما هم درباره ی این مسابقه همین بود.
وی اضافه کرد: کشور هند در رشته کبدی بسیار قدرتمند است و ستاره های بسیاری در اختیار دارد، هرچند بچه های ما هم بسیار قوی ظاهر شدند و به جز تعدادی که نتوانستند انتظارات ما را برآورده کنند، روند مبارزه بچه ها خوب بود.
سرمربی تیم ملی کبدی در ادامه با اشاره به توقف یکساعته بازی اظهارداشت: اتفاقی که در یک دقیقه ونیم پایانی افتادبسیار عجیب بود ضمن این که داورهای بسیارضعیف عمل کردند و تصمیمی که گرفتند، بسیار ناعادلانه بود.
وی اضافه داد: هیات داوران اگر همان امتیاز یک، یک که به هردوتیم داده شده را اعمال می کردند، بهترین تصمیم گیری بود، اما با نفوذ هندی ها در سطح کبدی دنیا، شاهد این بودیم که تیم رقیب به زور رای خودرا تحمیل کرد و با توجه به این که در یک دقیقه ونیم پایانی این تصمیم گرفته شد بر روی نتیجه بازی هم بسیار اثرگذاشت.
مازندرانی با نام مطلوب خواندن توقف یک ساعته بازی عنوان نمود که این مساله بچه ها را از جریان مسابقه خارج کرد، به طوریکه در حمله آخر بچه های ما هم موفق نبودند.
وی با تأکید بر ناعادلانه خواندن تصمیم داوران اظهار داشت: این اتفاق در بدترین زمان ممکن صورت گرفت و روند مسابقه را کاملا تغییر داد. این که بیش از یکساعت بازی را متوقف کنند و درنهایت شاهد این باشیم که هیات داوران هیچ قدرتی برای تصمیم گیری ندارند اتفاق خوشایندی نیست.
او درباب ادامه بازی بعد از تصمیم ناعادلانه هیات داوران اظهارداشت: گاهی اوقات تصمیم گرفتن بسیارکار سختی است، من چنین شرایطی را در بیست و پنج سال قبل تجربه نکردم
با توجه به این که رئیس فدراسیون کشورمان آقای اورسجی هم در کنار هیات داوران حضور یافت و اعتراضش را اعلام نمود.
سرمربی تیم ملی کبدی اظهار داشت: به هر حال معتقدم این توقف یکساعته بازی امروز ایران و هند، کل کبدی را متضرر می کند.


منبع:

1402/07/16
10:30:35
0.0 / 5
357
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , داور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
مرکز اسپورت